מצבך הרפואי אינו מאפשר נהיגה עם חשיפה לשמש? הפתרון שלך כאן

מצבך הרפואי אינו מאפשר נהיגה עם חשיפה לשמש? הפתרון שלך כאן

השמש הישראלית היא חמה מאד ומסנוורת. כל מי שנוסע בדרכים במיוחד בזמן השקיעה מתקשה לנהוג עקב קרני השמש היוקדת החודרות לרכב. גם מי שחובש משקפי שמש איכותיות נאלץ להתמודד עם נהיגה לא פשוטה בעיקר כשהכיוון הוא מערבה, מול השמש השוקעת.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

אזרחים רבים סובלים מבעיות רפואיות שונות שבעקבותיהן עליהם לצמצם לאפס את החשיפה שלהם לשמש. במקרים בעייתיים מסוג זה עליהם למצוא פתרונות יצירתיים כדי שגופם לא יחוש באפקט השמש כלל.

השחרת חלונות הרכב

הפתרון האולטימטיבי לכך הוא השחרה של חלונות הרכב. מוסכים העוסקים בתחום זה מבצעים את השחרת חלונות הרכב באחת מהטכניקות המובילות כמו הדבקת ציפויים, מדבקות, ביצוע השחמת חלונות או בלייזר.

כל אחת מהטכניקות הללו יוצרת מצב שבו החלונות שחורים, אך הדבר אינו מפריע לשדה הראייה של הנהג, הוא רואה באור בהיר את כל מה שקורה בחוץ. זהו יתרון משמעותי, כיוון שהוא לא מרגיש את השמש כלל, לא את החום שלה ולא את קרני השמש וכך הוא יכול לנהוג באופן רגיל ונוח. אילו הנהג היה חשוף לשמש הדבר היה משפיע על בריאותו ולכן לא יכול היה להמשיך בנהיגה.

יתרונות נוספים של השחרת החלונות ברכב

השחרת החלונות יוצרת טמפרטורה הרבה יותר נוחה ברכב. ההגה, המושבים וכיסאות הבטיחות של הילדים אינם מתחממים ולכן כשנכנסים לרכב אפשר לשבת בנוחות, הילדים יושבים מיד בכיסאות כיוון שהם אינם לוהטים. גם ההגה אינו מתחמם ולכן מתחילים מיד בנהיגה נוחה.

בעת הכניסה לרכב, מפעילים מזגן ותוך פרק זמן מאד קצר הטמפרטורה בכל חלל הרכב הופכת לנעימה וקרירה. עקב כך השימוש במזגן קורה בתדירות ובעוצמה פחותה וכך הנהג גם חוסך בצריכת הדלק באופן משמעותי.

פתרון מצוין למצב הרפואי – השחרת חלונות הרכב

הדבר החשוב ביותר הוא שהשחרת החלונות מאפשרת לנהג לנהוג ברכבו בנוחות למרות החום הכבד שהוא אינו מרגיש בו כלל. בנוסף לכך נהנים הנהגים והנוסעים מפרטיות כיוון שהעוברים והשבים אינם מסוגלים לראות מה קורה בחלק הפנימי של הרכב.

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *