ציפוי חלונות נגד שמש

ציפוי חלונות נגד שמש

הקיץ כבר בפתח וייתכן שאתם לא יודעים, אבל הרכב שלכם מעט במתח. טוב, לא בדיוק במתח, אבל סביר להניח שאתם יודעים שהחום הכבד אינו מיטיב עם הרכב ובמידה שהוא עומד בשמש, הוא מתחמם מאוד ובין היתר חלה פגיעה בריפוד.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

מעבר לזאת, אנו מכירים את התחושה הלא נעימה שמלווה אותנו כשאנו נכנסים לרכב לוהט, נאלצים לפתוח חלונות, להמתין עד שהחום ייצא מעט וחוששים לגעת בהגה. גם במהלך הנסיעה, הרכב מצוי תחת השמש והקרינה עשויה לפגוע בנהגים ובנוסעים ואף לגרום להם להסתנוור, כן, גם אם הם מרכיבים משקפי שמש.

ציפוי חלונות ברכבים – דרך קלה ומהירה למנוע שלל בעיות מטרידות

כדי למנוע את הבעיות הללו ובעיות נוספות, ניתן לבצע פעולה פשוטה – פשוט לצפות את החלונות של הרכב. לפי החוק, ניתן להשחיר רק את החלונות האחוריים של הרכב, אך די בהשחרת החלונות האחוריים של הרכב כדי להפחית את הטמפרטורה והקרינה ולחוש בהקלה משמעותית.

מעבר לזאת, מסייע ציפוי החלונות בהפחתת השימוש במזגן, ומכאן – בחיסכון בדלק, שמחירו נמצא בעלייה ומכביד מאוד על כיסם של הנהגים. יתרונות נוספים של ציפוי חלונות לרכב הם הפרטיות שהציפוי מעניק, ההגנה על הריפוד והענקת מראה מרשים.

מפחיתים את החום – מפחיתים את העצבים – שומרים על כללי הבטיחות בכביש

ציפוי חלונות איכותי ועמיד יכול לסייע מאוד לנהגים בארצנו החמה. החום הכבד יכול להקשות על הנסיעה ופעמים רבות ניתן לשים לב לכך שהנהגים בכביש חשים עייפות ואינם רגועים במיוחד (בלשון המעטה).

ציפוי חלונות איכותי שמפחית את רמת החום, מעניק פרטיות ושומר על הרכב, מסייע לנהגים לשמור על קור רוח, להתרכז בנסיעה ולשמור על כללי הזהירות, גם אם מדובר על יום חם באופן קיצוני.

היום ניתן למצוא מגוון חברות שמתמחות בציפוי חלונות לרכבים, ולכן חשוב לוודא שהחברה ממנה מתקבל השירות הינה חברה וותיקה ואיכותית שמעניקה אחריות של מספר שנים. ציפוי חלונות שעשוי מחומר איכותי ומותקן בצורה נכונה ויסודית, יחזיק מעמד במשך שנים ויאפשר לנהג ולבני ביתו ליהנות מנסיעות רגועות ובטוחות יותר.

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *