אבא שלך זגג? השחרת חלונות לרכב רק אצל מומחי זגגות

אבא שלך זגג? השחרת חלונות לרכב רק אצל מומחי זגגות

השחרת חלונות מבצעים רק אצל מומחי זגגות שהם מיומנים בביצוע עבודה מסוג זה.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

מומחי זגגות

בעלי רכבים רבים מחליטים לבצע השחרת חלונות כדי שהנהיגה תהיה הרבה יותר נעימה ובטוחה. ברוב המקרים הם פונים למומחי זגגות המוכרים להם או לאחר קבלת המלצה מחברים או בני משפחה כדי להגיע למוסך שמועסקים בו זגגים מנוסים המכירים היטב את ביצוע עבודה ייחודית זו.

כדי לבצע השחרת חלונות נדרשים עובדי המוסך לעבור הכשרה במוסך או מחוצה לו, להבין את כל אופן ההדבקה ולבצע הרבה מאד ניסיונות כדי לגלות בכך בקיאות ומיומנות ולבצע עבודה נקייה ללא דופי.

השחרת חלונות נעשית באמצעות מדבקות יוצאות דופן וחייבת להתבצע על פי השלבים שנקבעו כדי שהביצוע יהיה יעיל ומושלם. את המדבקה מדביקים על כל חלון באופן מדורג, קטע אחר קטע מותחים בעדינות כדי שתהיה מתיחה מלאה על פני כל המשטח והדבקה מושלמת ואפקטיבית של החומר הפעיל. בביצוע הפעולות באופן זה לא נוצרים קמטים, בועות או קיפולים שמונעים מהחלונות לבצע את ההשחרה באופן מלא.

אם איש מקצועי מבצע את העבודה כיאות, החלונות השחורים יחזיקו מעמד על חלונות הרכב לתקופה בת שבע עד עשר שנים, לשביעות רצונם של הנהגים והנוסעים.

היתרונות של השחרת חלונות

רכב שהושחרו בו החלונות, יוצר חיסכון אנרגטי משמעותי בצריכת הדלק ובזמן הפעלת המזגן. הסיבה לכך היא שנוצר בידוד ברכב ולכן מיד לאחר הפעלת המזגן, האוויר בתוך הרכב כבר קר ואין צורך להפעיל את המזגן בעוצמה גבוהה אלא לאורך כל הנסיעה המזגן פועל ברמה בינונית וכך מפחית את צריכת הדלק.

בנוסף לכך, הכיסאות במושב האחורי שעליהם אמורים לשבת הילדים אינם מתחממים בעת החניה כמו ברכב בעל חלונות רגילים, עם הפעלת המזגן הם מתקררים מהר מאד ולכן הילדים יכולים לשבת עליהם בנוחות מרבית. גם ההגה אינו לוהט ואפשר להתחיל בנסיעה באופן מידי.

חלונות שחורים מעניקים לנוסע הרכב בביטחון מקסימלי כיוון שאיש אינו רואה מה קורה בתוך הרכב ומי נוסע בו.

בעת תאונה, המדבקות השחורות מגנות על הנוסעים כיוון שהן יוצרות כיס פנימי שלתוכו נופלים כל שברי הזכוכיות והשבבים אינם פוצעים את הנוסעים ברכב.

הקפדה על בחירת זגגים מומחים תאפשר להם נסיעה נינוחה ונעימה במכונית בעלת חלונות מושחרים.

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *