רוצים חלונות שחורים ברכב- הכירו את תקנה 356ד לתקנות התעבורה

רוצים חלונות שחורים ברכב? הכירו את תקנה 356(ד) לתקנות התעבורה

הנוסח המקורי של תקנה 356(ד) קבע: “לא ירשם רכב או יחודש רישיונו של רכב שהשמשות בו צופו בחומר ציפוי, בין בהתזה, בין בהדבקה ובין בכל דרך אחרת”. 

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

הנוחות של נהיגה ברכב שחלונותיו מושחרים מדרבנת לקוחות רבים שלנו להזמין השחרה של החלונות אך במקביל הם נאלצים להתמודד עם תקנת התעבורה. 

עיקרי תקנת התעבורה 

המטרה של תקנת התעבורה בנושא חלונות כהים היא שהנהג יוכל לראות באופן ברור את כל מרחב הנהיגה כך שלא תהיה פגיעה בטווח הראייה מכל זווית אפשרית.

  • איסור על השחרה של החלון הקדמי, החלון האחורי ושני החלונות הצידיים הן של הנהג והן של המושב שסמוך אליו.
  • אפשר להכהות רק את החלונות הצידיים של המושב האחורי.
  • הזכוכית בחלונות הללו תהיה זכוכית ביטחון.
  • רכב שחלונות מסוימים הם כהים שלא על פי הוראות התקנה, לא יעבור טסט שנתי. 
  • בסמכותו של שוטר אשר עוצר רכב מסוג זה לבקש מבוחן שיבדוק רכב ספציפי זה. לאחר הבדיקה, הבוחן יכול לאסור את השימוש ברכב זה כיוון שהוא לא כשיר לנהיגה. הקנס על שימוש ברכב לא תקין הוא 1,000 ₪. 
  • רכב שהגיע ביבוא מחו”ל והוא בעל חלונות מושחרים, ייבדק על ידי נציגי משרד התחבורה ואם יקבל אישור, יוכל לנוע בכבישי ישראל. 
  • חל איסור על הדבקת כל סוגי מדבקות על שמשות הרכב.

משחירים את חלונות הרכב 

לקוחות שמודעים ליתרונות הרבים של החלונות הכהים, מבצעים זאת על פי התקנות. הימצאותם של החלונות הכהים מעניקה פרטיות לכל מי שיושב במושב האחורי. מי שעובר ליד הרכב או נוסע לידו אינו מסוגל לראות מה שקורה בתוך המכונית. לעומת זאת מי שנמצא בתוך הרכב רואה כל מה שקורה מחוצה לו. 

החלונות הכהים חוסמים את קרני השמש החמות, הטמפרטורה בתוך המכונית היא פחותה מאשר במכונית אחרת ולכן אין צורך להפעיל לעיתים תכופות את המזגן.

אם אתה מעוניין בביצוע השחרה של החלונות האחוריים, דבר אתנו ונתאם את ביצוע ההתקנה באופן מקצועי בכל מקום ברחבי הארץ.

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *