שחום זה השחור החדש - השחמת חלונות רכב

שחום זה השחור החדש – השחמת חלונות רכב

השחמה של החלונות ברכב הופכת אותו לאלגנטי, יוקרתי וגם הרבה יותר פרקטי. להשחמה של החלונות יש יתרונות רבים ולכן בעלי רכבים רבים מעדיפים לבצע את הפעולות הנדרשות כדי ליהנות מהיתרונות הללו, גם אם מדובר ברכב רגיל ולא ברכב יוקרה. 

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

זו הסיבה שלקוחות רבים שלנו מזמינים אצלנו ביצוע פעולות של השחמת חלונות רכב מיד לאחר רכישת הרכב. פעולה זו מתבצעת בכל מקום ברחבי הארץ, כיוון שזו פעולה מהירה ומקצועית שמתבצעת על ידי המומחים שלנו שהם בעלי ניסיון רב.

הערך המוסף של הדבקת מדבקות על החלונות 

מדבקות בטיב מעולה של השחמת חלונות רכב יוצרות חסימה של קרני UV לתוך הרכב. לכן החום בתוך הרכב הוא מופחת באופן משמעותי ביותר. לכן כאשר נכנסים לרכב יש צורך להפעיל את המזגן במשך דקות בודדות ולאחר מכן אפשר לנסוע גם ללא מזגן, כיוון שקרני השמש אינן מחממות את הרכב וקיימת בו טמפרטורה נעימה ביותר. 

בדרך זו יוצרים גם חיסכון אנרגטי וצריכת הדלק היא פחותה באופן משמעותי, כי כל הפעלה של המזגן יוצרת צריכת דלק מוגברת בכל הרכבים. 

כאשר נכנסים לרכב לאחר שהוא חנה בחניה פתוחה, כיסאות הבטיחות של הילדים הם בדרך כלל חמים ולכן הילדים אינם יכולים לשבת עליהם, אלא לאחר שהמזגן מקרר אותם במשך כמה דקות. כאשר בוצעה השחמת חלונות רכב הדבר הזה אינו קורה. הכיסאות חמים במעט והילדים יכולים לשבת עליהם באופן מידי. 

שמירה על הפרטיות של הנוסעים 

כאשר מבצעים השחמת חלונות רכב – זה השחור החדש, מי שעובר ליד הרכב או נוסע לצידו אינו רואה מה קורה בתוך הרכב, אם יש נוסעים במושב האחורי ומה הם עושים. בדרך זו הנוסעים מרגישים מאד בנוח במיוחד אם מדובר בילדים.

אם אתם מעוניינים בנהיגה שהיא חוויה עוצמתית, דברו אתנו ונתאם את המועד הנוח לכם להתקנת מדבקות איכותיות על שמשות המכונית שלכם באופן מהיר. כבר בנסיעה הראשונה תחושו בהבדל התהומי בין הנסיעות הקודמות, לבין הנסיעות ברכב עם מדבקות שחומות איכותיות.

 

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *