השחרת חלונות רכבים בתנור, האם השיטה מומלצת?

השחרת חלונות רכבים בתנור, האם השיטה מומלצת?

אלפי נהגים ישראלים נהנים מאד לנהוג ברכבים שיש בהם חלונות מושחרים וזאת לאור היתרונות הרבים שלהם.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

השחרת חלונות בתנור 

אחת השיטות האיכותיות שבה אנו משתמשים היא השחרת חלונות בתנור. זוהי דרך יעילה ומקצועית כדי ליהנות מחלונות מושחרים לאורך שנים רבות וכך ליהנות מכל היתרונות שחל חלונות כהים.

בהתאם להזמנה של הלקוח שלנו, אנו מבצעים את הפעולות הנדרשות תוך פרק זמן קצר. נהגים רבים רגילים לחלונות המושחרים ולכן כאשר הם רוכשים רכב חדש הם מבקשים לבצע את ההתאמה לכך גם ברכב זה.

חלונות כהים ברכבים 

כאשר ברכב יש חלונות כהים, דבר יוצר פרטיות מקסימלית. מי שנוסע במסלול המקביל בכביש ליד רכב זה או לחלופין הולכי הרגל, אינם רואים מה קורה בתוך הרכב, אם יש בו נוסעים, מיהם ובאיזו גילאים הם. זוהי הרגשה נפלאה שאיש מהסובבים אינו מביט ולוטש עיניים פנימה לרכב. 

החלונות הללו גם חוסמים את חדירתן של קרני השמש החמות. לכן הטמפרטורה בתוך הרכב היא נמוכה יחסית וגם כיסאות הבטיחות של הילדים אינם מתחממים מהשמש ולכן הילדים שנכנסים לאוטו מתיישבים ישר על הכיסא ואינם צריכים להמתין לכך שהכיסא יתקרר מהמזגן כפי שקורה ברכבים רגילים שהילד מסוגל לשבת עליו, כדי לא לקבל כוויה. 

לאור זאת המזגן ברכבים הללו פועל מעט לעומת הרכבים הרגילים ללא חלונות מושחרים. כך נוצר חיסכון אנרגטי משמעותי בצריכת הדלק. 

רכבים בעלי חלונות כהים 

כל הרכבים בעלי החלונות הכהים הם בעלי מראה אלגנטי ויוקרתי. גם הריפוד שלהם נשמר לאורך זמן כיוון שהוא לא מתבלה עקב החשיפה לשמש.

עקב החלונות הכהים גם גנבים אינם רואים מה קורה בתוך הרכב ולכן הם מעדיפים לא להתאמץ סתם כי קיימת סבירות שאין ברכב דברי ערך וחבל להסתכן סתם.

אם גם אתם מעוניינים להצטרף לקהל הלקוחות השבוי שלנו שמתקין חלונות מושחרים בכל רכב חדש, אתם מוזמנים לשוחח אתנו על כך ונתאם לכם התקנה בהקדם, בכל מקום שהוא בטווח הנסיעה בין גדרה לחדרה וזאת לשביעות רצונכם המלאה.

 

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *