יתרונות של התקנת מסכים לרכב

יתרונות של התקנת מסכים לרכב

חום ארץ ישראלי, פקקים, חניות לא מקורות, חוסר צל בדרכים, שכונות חמות בישראל, ואפילו היעדר פרטיות – כולם מובילים אנשים לבחור התקנת מסכים בחלונות המכונית. השחרת חלונות מספקת מסכים לרכב לילדים שצריך להגן על עורם מפני קרני השמש המסוכנות וגם לילדים שישנים במכונית בזמן נסיעה. היא מאפשרת הגנה מפני קרינה לנהגים ולשאר נוסעים ומספקת פרטיות ואפקט יוקרתי למכונית – לכן רבים בוחרים לבצע התקנת מסכים לרכב. 

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

אבל כיצד מתקינים את המסכים ומה היתרונות?

התקנית מסכים ברכב לילדים או למבוגרים, או בשל כל סיבה אחרת – נעשית על ידי שיטות כמו השחמה של החלונות, ציפוי או מדבקות בהן משתמשים המומחים. הכהיה של חלונות נעשית גם באמצעות לייזר ושאר שיטות מומלצות. 

מדובר בציפוי חלונות בדרך כלל על ידי הדבקה של חומר איכותי שמספק כהות מתאימה לחלונות. כאשר מבצעים את הפעולה היא חייבת להיות נכונה ולהיעשות בצורה מקצועית ובהתאמה לתנאי השטח, כמו גם לדגם של המכונית ולצרכים של הנהג. 

ציפוי כזה חייב להיות עשוי חומר איכותי כמו למשל שכבת סיליקון ששומרת על החלונות מפני שריטות כמו גם מכהה אותם. 

כמה יתרונות של התקנת מסכים לרכב

בפעולה זאת יש יתרונות רבים, כגון:

  • התקנת מסכים ברכב לילדים שסובלים מהשמש החמה ובכך חסכון בדלק שפחות מתבזבז על מזגן ושאר אמצעים להגנה. החלונות הכהים יגנו גם על הנהג ועל נוסעים נוספים במכונית מפני חום. הפעולה תעזור לווסת את הטמפרטורה במכונית.
  • פעולה של הכהית החלונות עם שכבת סיליקון תעזור לשמור על חלונות מפני שריטות ותספק מראה אלגנטי ויוקרתי למכונית שלכם. 
  • יתרון נוסף הינו הורדה משמעותית של טמפרטורת הרכב וחווית נהיגה טובה ובטוחה יותר עם פחות קרני שמש מזיקות, כמו גם כניסה לרכב בקיץ כאשר הוא אינו רותח בעיקר בימי הקיץ הלוהטים. 
  • הגנה על ריפודי רכב כמו גם על אלמנטים שונים כגון טאבלטים לרכב, מסכים שנמצאים על הדש בורד, הגנה על הגה מפני התפוררות וכולי. 
  • חסכון בעלויות כמו של מזגן ודלק חסכון בפריטים להגנה מפני השמש כמו צליות וכיסויים ושאר אלמנטים שלא באמת עוזרים להגן מפני החום. 
  • הרתעה של גורמים עוינים מהרכב והרחקת גנבים מהמכונית שלא חושפת את מה שיש בתוכה. 
  • הקניית מראה אלגנטי למכונית והסעת VIP יוקרתית

לסיכום, הגנה על המכונית שלכם על ידי מסכים לרכב תהיה חכמה במיוחד תחת השמש הישראלית החמה. ההגנה מספקת הורדת טמפרטורות בימים חמים ומראה אלגנטי כמו גם פרטיות בכל שאר ימי השנה.

בחרו מקצוענים בתחום הרכב שיכולים לספק חלונות כהים בשיטה מתאימה החל ממדבקות עד שיטת הלייזר והגנה על החלונות באמצעות ציפוי סיליקון איכותי. כך תוכלו לנסוע בכול מקום בבטחה בצורה נעימה עם מקסימום פרטיות והגנה. 

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.