השחרת חלונות

איך לעבור טסט עם חלונות שחורים

עברה שנה והנה שוב הגיע המועד בו הרכב שלכם צריך לעשור טסט. עבור נהגים רבים מדובר במאורע מעט מעורר חששות וזאת בעקבות שינויים אשר נעשו ברכב אשר עלולים להכשיל את הטסט. אחת הדוגמאות הנפוצות והבולטות ביותר לכך היא השחרת חלונות. רבים בוחרים להשחיר את חלונות הרכב הן על מנת לספק לו מראה יוקרתי ויפה יותר והן על מנת למנוע מהחום הכבד השורר בארץ מלהיכנס פנימה. אין ספק כי מדובר בסיבות מעולות אך מה קורה כאשר מגיע מועד הטסט? רכב בעל חלונות מושחרים אינו יכול לעבור את המבחן. ובכל זאת ישנן מספר דרכים בהן הרכב שלכם יקבל את האישור המיוחל.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

איך תעברו טסט בקלות?

בעלי רכבים רבים בארץ בוחרים להשחיר את חלונות הרכב שלהם. על מנת לעבור את הטסט למרות החלונות המושחרים חשוב לזכור מספר נקודות חשובות:

  • בישראל מותר להשחיר את חלונות הרכב עד רמה של 70% כהות. אם הרכב שלכם עומד בתקן לא תהיה כל בעיה. במידה והחלונות כהים יותר לא תהיה אפשרות לעבור את הטסט.
  • ישנם חלונות המותרים להשחרה בעוד ישנם חלונות אותם אסור להשחיר. שימו לב כי אתם משחירים את החלונות המותרים בלבד.
  • דרך נוספת היא כמובן הסרה של ההשחרה קודם הטסט על מנת שלא ליצור בעיות ורק לאחריו להחזיר את ההשחרה חזרה.
  • יש לדאוג למראות תקינות אשר מחפות על כך שהחלונות מושחרים כיוון שהן מספקות שדה ראייה נרחב ואיכותי.

השחרת חלונות

להשחרת חלונות ישנם יתרונות רבים ומשמעותיים אשר גורמים לרבים לבחור בהם. כאשר השמש קופחת בחודשי הקיץ החמים אין מנוס מלהשחיר את חלונות הרכב אשר מונעים באופן משמעותי את כניסת השמש, כמו כן ההשחרה משמשת הגנה נוספת לשמשה ומונעת סדקים או שברים בה. עם כל זאת חשוב מאוד להשחיר את החלונות בצורה נכונה אשר תאפשר לכם לעבור את הטסט השנתי ללא כל בעיה. עמידה בכל התנאים של מכוני הרישוי תעזור לכם להיות אחרי הטסט בקלות ובלי בעיות מיותרות. לכל שאלה נוספת בנושא אנו בbcw-   השחרת חלונות לרכב נשמח לעזור לכם.

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *