מגני שמש מגנטיים או השחרת חלונות קבועה?

הימצאותם של מגנים מגנטיים על החלונות או העובדה שבוצעה השחרת חלונות קבועה, יוצרים נוחות מקסימלית לנהגים ולנוסעים ברכב. 

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

שימוש במגני שמש מגנטיים 

אנו מתקינים מגני שמש איכותיים ללקוחות שלנו אשר נשארים על הזגוגיות לאורך זמן רב. היתרון הגדול של אופציה זו היא בכך שבכל עת אפשר להסיר אותם בדרך קלה ופשוטה. אם הרכב לדוגמה נמכר והבעלים החדשים מעדיף לנהוג ברכב ללא חלונות מושחרים, הוא יכול באמצעות אנשי מקצוע להסיר אותם וכך לנהוג על פי הנוחות שלו.

לעומת זאת כאשר מדובר בהשחרת חלונות קבועה, אין כל אפשרות להסיר זאת ולכן אם רוכש הרכב אינו מעוניין באופציה זו, קיימת סבירות גבוהה שהעסקה לא תתבצע. כל הנתונים של הרכב מתאימים לו, אך הוא אינו מעוניין עקב סיבות שונות לנהוג בחלונות מושחרים ולכן לא ירכוש רכב זה.

האופציה של שימוש במגני שמש מגנטיים 

זו הסיבה שאנו ממליצים ללקוחות שלנו להתקין מגני שמש מגנטיים, כדי שתמיד תהיה אפשרות להוריד אותם מכל סיבה שהיא. כך אפשר ליהנות בכל השנים שבהן הנהג מחזיק ברכב מסוים, מהיעילות ומהיתרונות של אופציה זו.

התקנה של מגני שמש מגנטיים 

מגני שמש מגנטיים היא פעולה מקצועית שמבצעים הצוותים שלנו בכל מקום. בהתאם לבקשת הלקוחות אנחנו מגיעים לחניון ליד המשרד, לחניה של ביתם או לכל מקום אחר ושם מתקינים במהירות וביעילות את המגנים אשר משחירים את זגוגיות המכונית.

היתרונות של חלונות כהים 

לקוחות רבים מתקינים אופציה זו ברכבים שלבם כדי ליהנות מפרטיות מקסימלית הן שלהם והן של הנוסעים איתם כמו הילדים. מעבר לכך המגנים יוצרים טמפרטורה נמוכה בתוך הרכב לעומת החום מחוצה לו. לכן מאד נעים בתוך המכונית וכמעט אין צורך להפעיל מזגן. יתרון זה מוביל לכך שבעל הרכב חוסך בדלק לאור ההשפעה של המזגן על צריכת הדלק. 

אם אתם מעוניינים להתקין מגני שמש מגנטיים, או לחלופין להסיר אותם במקצועיות, צרו אתנו קשר ונציגי השירות המיומנים שלנו יתאמו אתכם את המיקום של ההתקנה, במועד הנוח לכם.

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *