לא מתחבר לחלונות השחורים ברכב? טיפים להסרת ההשחרה צ'יק צ'ק

לא מתחבר לחלונות השחורים ברכב? טיפים להסרת ההשחרה צ’יק צ’ק

פעמים רבות אדם רוכש רכב שיש בו מדבקות מושחרות על החלונות והוא לא מעוניין בהן. יש גם מקרים שבהם בעל הרכב דאג שיודבקו על חלונות הרכב שלו מדבקות ובסופו של דבר הוא לא מרוצה מהנסיעה כשהחלונות מושחרים. בשני המקרים אפשר להסיר את המדבקות.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

הסרת מדבקות מושחרות מהחלונות של המכונית

קיימות שתי שיטות להסרת המדבקות ונציגי השירות המקצועיים שלנו משתמשים בשתיהן:

מורידים את החלון לחצי הגובה שלו פחות או יותר ובאמצעות סכין יפני מחפשים את אחד מקצוות המדבקה ומושכים אותו לאט לאט כלפי מעלה, מבצעים פעולה זו בעדינות כדי שהמדבקה לא תיקרע. לאחר שמושכים כמות נכבדה מתוך המדבקה, מרימים את החלון כלפי מעלה וממשיכים למשוך את החלק שנותר. 

מי שמבצע פעולה מסוג זה הוא מיומן בכך כיוון שקיים חשש שהמדבקה תיקרע במהלך המשיכה. 

לאחר שמוציאים את כל המדבקה, נשאר על החלון המון דבק ולכן מסירים אותו באמצעות שילוב של מים ואיסוף החומר באמצעות סכין. מנקים את כל שטחו של החלון, עד שמוציאים את כל שאריות הדבק.

אופציה נוספת היא שימוש במכשיר חשמלי אשר מוציא אדי קיטור. מקרבים מכשיר זה לנקודת החיבור בין החלון למדבקה בחלק העליון של החלון ומחדירים אדי קיטור. פעולה זו יוצרת הפרדה בין המדבקה לחלון. 

כך מורידים לאט לאט את המדבקה כלפי מטה, ככל שיש יותר אדי קיטור כך קל הרבה יותר לשלוף באלגנטיות את המדבקות המושחרות. בסופו של דבר מוציאים את המדבקה בדרך כלל ביחידה אחת.

בדרך זו מסירים בזו אחר זו את כל המדבקות שקיימות בחלונות הצידיים או בחלון האחורי של הרכב. 

מדבקות שחורות לרכב

בעלי רכבים מעוניינים בחלונות שחורים ברכב, אך לאחר תקופה שבה הם נוהגים הם מרגישים חוסר נוחות או שאין להם את מלוא הביטחון על הכביש. לכן הם בודקים אם קיימת להסיר את המדבקות בלי לגרום נזקים לרכב.

הצוותים המקצועיים שלנו ישמחו להסיר עבורכם את המדבקות השחורות מהרכב, לשביעות רצונכם המלאה.

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *