גם עם חלונות שחורים - כך תעבירו את הרכב טסט

גם עם חלונות שחורים – כך תעבירו את הרכב טסט

לחלונות שחורים יש יתרונות רבים במהלך הנסיעה ולכן נהגים רבים מבצעים את פעולת השחרתם ונהנים מנהיגה הרבה יותר רגועה ברכב גם עבורם וגם עבור בני המשפחה.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

טסט לרכב בעל חלונות כהים

בעבר ציפוי חלונות לרכב לא היה חוקי אך החל משנת 2005 קיימת תקנה 356 ד’ אשר על פיה יכול רכב בעל חלונות כהים לעבור טסט במגבלות מסוימות. מטרתה של תקנה זו ליצור בטיחות בתחום הנהיגה ולכן יש בה מגבלות מסוימות.

ציפוי על החלונות, בחלון הקדמי, בחלון האחורי ובשני החלונות הצדיים בחלק הקדמי של הרכב, עלולים ליצור מצב בו הנהג לא יראה את הדרך מקדימה או לא יראה מה קורה בחלק האחורי של הרכב כשיבקש לדוגמה לבצע חניה בנסיעה לאחור.

ההתניה המאפשרת להתיר מגבלה זו בחלק מהמקרים אם קיימות מראות תקינות משני צדי הרכב ואם קיימת מראת תשקיף המאפשרת לנהג לראות באופן מלא ופנורמי את כל מה שקורה מחוץ לרכב.

לאור זאת, אפשר לבצע ציפוי בחלונות הצדיים ולעבור טסט במכוני הרישוי תוך ביצוע ההנחיות לגבי כל המראות.

גם עם חלונות שחורים - כך תעבירו את הרכב טסט

נסיעה ברכב עם חלונות שחורים

החלונות השחורים יוצרים מעטפת של הגנה למי שיושב ברכב ובמיוחד במושב האחורי. עוברים ושבים אינם רואים מי יושב ברכב ולכן הנוסעים מרגישים בפרטיות מוחלטת. פורצים פוטנציאלים אינם מסוגלים לראות מה קורה בתוך הרכב, אם יש שם אובייקטים שכדאי לגנוב ולכן במקרים רבים הם אינם מבצעים את הפריצה.

הציפוי הכהה מגן על החלון עצמו ובמקרה של תאונה, גם אם הזגוגית תתנפץ, שבריה לא יגיעו ליושבים במושבי הרכב אלא יפלו כולם רק במרווח הקיים בין הציפוי לזגוגית שאליה הוא צמוד.

החלונות השחורים עוצרים באופן משמעותי את עוצמתן של קרני השמש, כך הן לא מסנוורות את הנהג ואת הנוסעים. הבידוד הנפלא שיוצרים החלונות השחורים, מאפשרים לקרר את הרכב במהירות וכך יוצרים הקלה משמעותית על הנוסעים ובעיקר על הילדים שאינם יכולים לשבת על המושבים החמים ועל כיסאות הבטיחות החמים. בדרך זו האוטו מתקרר מאד מהר, השימוש במזגן פוחת וכך עלויות צריכת הדלק ואחזקת הרכב הן נמוכות יותר.

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *