ציפוי חלונות לרכב בתל אביב

איך משחירים חלונות ברכב?

חלונות כהים לרכב זה כבר לא נחשב כמותרות, אלא כמוצר חשוב שעוזר ומסייע בחיי היומיום ובנסיעות ברכב. השחרת חלונות משיגה תוצאות רבות ואחת מהן שבמיוחד בימי הקיץ הלוהטים יכולה בהחלט להקל זה למנוע התחממות פנים הרכב, אתם וודאי מכירים את ההרגשה כאשר נכנסים לרכב שעמד שעות רבות בשמש – הרכב חם מאוד ולא נעים בכלל להיכנס אליו בדקות הראשונות.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

ובכל זאת מה עושים? לא נוסעים? אז זו ממש לא אופציה ומה שכן עושים זה משחירים חלונות כהים לרכב, איזו שיטה הכי יעילה? ואצל מי מבצעים את השחרת החלונות?

חלונות כהים לרכב

שיטת הציפוי להשחרת חלונות כהים לרכב

עם השנים השחרת חלונות לרכב היא תופעה שרק גדלה, היום בכל רכב ניתן לצפות את חלון הרכב וליהנות מפרטיות, בטיחות ויעילות.

אחת השיטות המובילות ביותר בתחום זה היא שיטת הציפוי- בעזרת מדבקת ציפוי חזקה ועמידה לאורך זמן הנקראת ננו קרמיקה המשמשת כהגנה על שמשת החלון ניתן ליהנות הרבה יותר מחלונות כהים המשפרים את חווית הנסיעה.

אך יחד עם זאת חשוב מאוד לזכור כי הדבקת הציפוי נעשית רק בעזרת מומחים בתחום, ובאישור מכון התקנים וזאת משום שבמידה והציפוי אינו תקין הוא יכול להתקלף לאחר זמן ואפילו לגרום נזק לחלון הרכב, לכן לא רק ההתקנה המקצועית היא החשובה אלא לברר לפני ההתקנה האם הציפוי באישור וניתן להתחיל בעבודת ההתקנה של החלון.

השיטה הזו היא מהירה ויעילה וללא ספק עושה את העבודה כמו שצריך וזאת כמובן בשל העבודה אם העבדה התבצעה כראוי ובעזרת מומחים ומנוסים בתחום השחרת חלונות הרכב. לא כמו שיטת הלייזר שבשיטה הזו יש לפרק לגמרי את חלונות הרכב להכניס למכונה ולבצע את הפעולה – עבודה זו לוקחת הרבה יותר זמן.

חלונות כהים לרכב

לכן במידה ורוצים שיטה יעילה, מקצועית וגם לא יקרה – ציפוי לחלונות הרכב בשיטה זו המחיר יכול לנוע בין 100 ₪ לחלון לבין מאות שקלים למספר חלונות. להסבר המלא על מחירי השחרת חלונות לרכב. וכך אתם הרבה יותר בטוחים, הנסיעה נעימה יותר , לא צריך לחפש אלטרנטיבות אחרות ולשים על החלון רק כדי להצליל את החלון כדי שלא  תחדור שמש- שיטה פשוטה מהירה ואינה יקרה כך שהיא מתאימה לכל אחד ולכל רכב באשר הוא.

ואם הדאגה היא מבחינה חוקית אז כיום משרד התחבורה מאפשר ומאשר הדבקת ציפוי חלונות הרכב אך חשוב לבצע זאת לפי הכללים למשל אך ורק בחלונות האחוריים של הרכב, וזה לצרכי בטיחות. ברגע שזה בוצע באופן תקין אין שום מניעה לנסוע מבחינה בטיחותית עם חלונות כהים.

שיטה זו הפכה לאחת המובילות וכיום ניתן לראות ברכבים רבים חלונות כהים מאחור, אם פעם חלונות כהים היו מיועדים רק לבעלי מעמד גבוה, הרי שכיום זה לא רק יוקרה מדברת מבעד לחלון אלא גם נוחות ויעילות, וזה הפתרון המוצלח ביותר המשמש את שמשות הרכב

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.