שוב לא שחור- כך מחזירים את השקיפות לחלונות הרכב

שוב לא שחור: כך מחזירים את השקיפות לחלונות הרכב

לקוחות רבים רוכשים רכבים שיש בהם חלונות מושחרים, או לחלופין הם מזמינים התקנה של מדבקות שחורות עבור החלונות האחוריים לאחר רכישת הרכב. 

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

התקנה של מדבקות מושחרות 

את ההתקנה אפשר לבצע בכל מקום ברחבי הארץ. הצוותים שלנו מתאמים את המיקום ואת המועד הנוח לכל לקוח ובהתאם לכך מדביקים את המדבקות הללו על החלונות הרלוונטיים.

בדרך זו הנהגים וגם הנוסעים שלהם נהנים מפרטיות מקסימלית וחיסכון בצריכת הדלק עקב השמירה על הטמפרטורה הנעימה בתוך החלק הפנימי של הרכב. 

הסרה של מדבקות מושחרות 

עבור לקוח שאינו מעוניין במדבקות המושחרות הללו, אנו מתאמים מועד להסרת המדבקות. הליך זה אפשר לבצע בכל מקום בארץ והצוותים שלנו מתאמים את המועד הנוח ללקוח ומגיעים להסיר אותן.

הסרה זו דורשת מיומנות רבה כיוון שקיימת חשיבות להוציא את כל המדבקה הקיימת בשלמותה כדי שלא יישארו חלקים של המדבקה על גבי השמשות. העובדים המיומנים שלנו נעזרים בסכין יפנית ובאמצעים ייחודיים נוספים שמאפשרים להם לבצע את הפעולה באופן מושלם ולהוציא את כל המדבקה.

שיטת עבודה זו דורשת סבלנות רבה כיוון שהדרך הנכונה היא לבצע זאת באיטיות, קטע אחר קטע עד שכל המדבקה יוצאת בשלמותה. העובדים מוציאים בצורת התנהלות זו את המדבקות המושחרות הקיימות במכונית זו, או רק חלק מהן על פי הזמנת הלקוח.

כך אנחנו מחזירים את השקיפות לחלונות הרכב והנהג רואה את כל מה שקורה על הכביש תוך הפעלת כל טווח הראייה באופן מלא. 

הדבקה מחודשת של מדבקות מושחרות 

רוב הנהגים שנוהגים במכוניות מושחרות התרגלו לכך ולכן לא אחת הם מבקשים להדביק שוב את המדבקות האלו. אף על פי שהיו על השמשות הללו מדבקות מושחרות אשר הוסרו, אפשר לתאם מועד להדבקה מחודשת של מדבקות איכותיות על החלונות הספציפיים. 

אנחנו לשירותכם בביצוע של כל אופציה, הן הדבקה של מדבקות מושחרות והן הסרה שלהן וזאת על פי הנוחות והרצון של כל בעל רכב. השאירו כאן את פרטי ההתקשרות אתכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם בהקדם.

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *