האם יש אחריות על עבודת השחרת חלונות רכב?

האם יש אחריות על עבודת השחרת חלונות רכב?

השחרת חלונות היא עבודה שמבצעים הצוותים שלנו באופן יסודי, לאור המיומנות הרבה שלהם בתחום זה. 

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

חלונות כהים ברכב 

נהגים רבים רגילים לנהוג ברכב שיש בו חלונות כהים ולכן מיד לאחר רכישת הרכב החדש, הם מתאמים עם הצוותים שלנו את מועד ההתקנה. לאור הניסיון הרב של העובדים שלנו ושיטת ההתקנה היעילה הם מסוגלים לבצע את ההתקנה בכל מקום ברחבי הארץ. הם מגיעים עם גלילי המדבקות הכהים ועם כלי העבודה וכך מבצעים את העבודה הנדרשת, תוך פרק זמן קצר יחסית.

אחריות על מדבקות מושחרות

המדבקות של חלונות מושחרים הן באיכות גבוהה ביותר ולכן אנו מעניקים אחריות של שלוש שנים על קילוף שלהן. במקרה של בעיה, הצוותים שלנו מסייעים ללקוח, כדי שכל השמשות שלו יהיו מכוסות במדבקות מקצה לקצה. 

לאור העבודה האיכותית שלנו, המדבקות נשמרות לאורך זמן אם יש תקלה, האחריות שלנו תקפה ואנחנו נבצע את התיקון הנדרש.

היתרונות של חלונות כהים ברכב 

כאשר יש מדבקות כהות על השמשות האחוריות ברכב, מי שעובר או נוסע ליד רכב ספציפי זה, אינו רואה מה קורה בתוכו. לכן נשמרת הפרטיות של הנהג ושל כל אחד מהנוסעים. בנוסף לכך הטמפרטורה של הרכב היא נמוכה יחסית ונעימה ולכן השימוש במזגן הוא מופחת לעומת רכבים אחרים שבהם מפעילים מזגן עוצמתי לאורכה של הנסיעה כולה. זו הסיבה שברכבים שיש בהם השחרת חלונות רכב, קיים חיסכון בצריכת הדלק.

כיוון שהטמפרטורה היא נמוכה, הכיסאות של הילדים אינם מתחממים ולכן כשהילדים נכנסים לרכב הם יכולים לשבת על כיסאות הפלסטיק והם אינם צריכים להמתין פרק זמן מסוים עד שהכיסאות יתקררו מהמזגן ורק אז הילדים יוכלו לשבת. גם ההגה אינו מתחמם ולכן אפשר בקלות מיד לאחר הכניסה לרכב, להתניע את המנוע ולצאת לדרך כשאפשר להחזיק את ההגה בקלילות והוא לא לוהט. 

אם אתם מעוניינים להתקין חלונות במכונית שלכם, השאירו כאן את הפרטים שלכם ואנחנו נשוחח אתכם בהקדם, כדי לתאם את המועד הרצוי ואת המיקום שהוא הנוח עבורכם. 

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *