השחרת חלונות

עשיתי השחרת חלונות לרכב, האם יש דרך חזרה?

נושא השחרת חלונות לרכב הוא פופולארי מאד ובעלי רכבים רבים מעוניינים שאנשים מקצועיים יבצעו פעולה זו באופן קפדני ומנוסה, לאחר קבלת המכונית לרשותם.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

השחרת חלונות לרכב 

שיטת העבודה הייחודית שלנו בנושא השחרת חלונות לרכבים הובילה לכך שלקוחות מעוניינים שהצוותים שלנו יגיעו לחניה ליד ביתם ויבצעו פעולה זו.

דרישה להוצאת המדבקות השחורות בדרך כלל אינה מתרחשת, אך אם יש לקוח המעוניין שנבצע פעולה הפוכה זו, הדבר אפשרי. העובדים המנוסים שלנו מוציאים כל אחת מהמדבקות באופן איטי תוך הקפדה על כך שהמדבקה תצא במלואה ולא יישארו שאריות. 

הם מוציאים בעדינות את כל המדבקות השחורות בהיקפו של הרכב ולאחר מכן שוטפים את החלונות כדי להסיר שאריות של דבק. בסופו של התהליך, כל החלונות נקיים לחלוטין ואין כל זכר למדבקות שהיו על החלונות.

היתרונות של המדבקות השחורות

רוב הלקוחות אשר מעוניינים בהדבקת המדבקות השחורות מבצעים זאת לאור היתרונות הרבים שלהם. לאחר כמה שנים שהם מתרגלים ליתרונות הללו, בדרך כלל הם לא מעוניינים להוריד את ההשחרה וגם ברכב הבא שלהם, הם יזמינו התקנה חדשה.

  • הנוסעים נהנים מהשמירה על הפרטיות, עוברי אורח או רכבים אשר נוסעים ליד הרכב, אינם רואים מי נמצא בתוך הרכב. 
  • פרטיות זו מגנה על הרכב ופורצים אינם מנסים לפרוץ לרכב כיוון שהם אינם רואים את התכולה ולכן אינם יודעים אם כדאי להם לבצע את הפריצה, כאשר לא ידוע להם מראש אם יש ברכב פריטים בעלי ערך כספי גבוה.
  • החלונות השחורים חוסמים את חדירתם של קרני השמש החמה פנימה ולכן כאשר הרכב נמצא בחניה פתוחה ביום חם, הוא לא מתחמם באותה המידה כמו רכבים בעלי חלונות רגילים. לכן בעת הכניסה לרכב, ההגה, המושבים וכיסאות הבטיחות אינם לוהטים ואפשר לשבת עליהם ולהתחיל מיד בנהיגה. זאת לעומת המצבים ברכבים הרגילים שהילדים אינם מסוגלים לשבת על הכיסאות, עד שהמיזוג שהופעל משפיע על חלל הרכב והטמפרטורה מאפשרת להם לשבת בכיסאות. 
  • עקב הטמפרטורה הנמוכה יחסית ונטרול ההשפעה של השמש היוקדת, הפעלת המזגן אינה מתבצעת תמיד ולכן בתחשיב הכללי הרכב צורך פחות דלק מאשר רכבים אחרים ללא חלונות כהים. 
  • המדבקות השחורות עוטפות את החלונות ולכן במקרה של חלילה תאונה ושבר של הזגוגיות כל הרסיסים נופלים למעין כיס פנימי במעטפת זו וכך הם לא פוצעים את הנהג או את הנוסעים ברכב. 

לאור כל זאת היתרונות של החלונות הללו, הם רבים הרבה יותר מהחסרונות ולכן משנה לשנה כמה הרכבים אשר אנו מדביקים בהם מדבקות מושחרות עולה בהתמדה.

הוצאות המדבקות הללו על פי בקשתו של הלקוח היא חלק מהשירות שלנו וכל לקוח המעוניין שדבר זה יבוצע, נשמח לתאם זאת והעובדים יבצעו זאת במלוא האחריות. 

 

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *