השחרת שמשות הרכב - מה מותר ומה אסור?

השחרת שמשות הרכב – מה מותר ומה אסור?

להשחרת חלונות ברכבים יש הרבה יתרונות: היתרון הראשון של השחרת החלונות הוא שההשחרה מפחיתה את הטמפרטורות ברכב- דבר שמסייע מאוד לנוסעים בימות הקיץ, שחמים מאוד במדינתנו. 

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

כמו כן, ההשחרה מסננת את קרני השמש שעלולות להזיק לנו במידה שאנו נחשפים אליהן במשך זמן רב מדי. יתרונות נוספים של השחרת חלונות ברכבים הם שהמראה שמתקבל לאחר ההשחרה יוקרתי יותר והרכב נראה מרשים במיוחד, ובנוסף לכך, החלונות השחורים מעניקים לנוסעים פרטיות.

מה נקבע בחוק בנוגע להשחרת שמשות רכבים?

לצד היתרונות של השחרת חלונות לרכבים, יש מספר איסורים שנוגעים להשחרה. לפי תקנה 356ד’, חל איסור על השחרת השמשה הקדמית והשחרת השמשה האחורית. כמו כן, אסור להשחיר את החלונות הקדמיים – גם את החלון של הנהג וגם את החלון של הנוסע שיושב לידו. את החלונות האחוריים מותר להשחיר. 

אנשים שמעוניינים להשחיר את החלונות של רכבם חייבים להכיר את ההגבלות הללו ולהבין שגם השחרה ברמה נמוכה אינה מאושרת בחלונות עליהם חל איסור השחרה.

במידה שאדם יבצע השחרת חלונות בניגוד לחוק, הוא לא יעבור מבחן רישוי שנתי, רכבו יורד מהכביש עד שהחלונות הכהים יוסרו ויהיה עליו לשלם קנס שיכול להגיע ל-1,000 שקלים. יש לציין ששוטר שמבחין ברכב רשאי לעצור את הנהג ולזמן בוחן רכב למקום שבו הרכב עומד, את כל המצבים הללו ניתן לחסוך בקלות על ידי ציות לחוק.

BCW – לעבודה מקצועית ומדויקת

במידה שאתם מעוניינים לבצע השחרת חלונות בהתאם לחוק או אם אתם מעוניינים להסיר את המדבקות באופן שלא יפגע ברכב, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – BCW.

החברה שלנו מתמחה בהשחרת חלונות לרכבים והצוות המקצועי שלנו יבצע את העבודות בצורה מדויקת ומקצועית – בין אם מדובר על הסרת חלונות כהים או השחרת חלונות בהתאם לחוק. 

העבודה שלנו מתבצעת בבית הלקוח, כך שאנו חוסכים ללקוחותינו את הנסיעה. 

במידה שאתם מעוניינים לקבל מידע נוסף או להזמין מאיתנו שירות, אתם מוזמנים לצלצל אלינו או להשאיר את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

 

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *