השחרת חלונות למקסימום פרטיות

השחרת חלונות למקסימום פרטיות

השחרת חלונות במכונית היא דרך מצוינת לשמירה על הפרטיות כיוון שהחלונות המושחרים יוצרים מצב שבו כל מי שעובר ברחוב או נוסע ברכב במסלול הנסיעה הקרוב, אינו רואה דבר ממה שקורה בתוך הרכב שבוצעה בו השחרת חלונות.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

השחרת חלונות למקסימום פרטיות

נהגים רבים מעדיפים שכל מי שחולף לידו ברגל או בעת נסיעה, לא יראה מה קורה בתוך הרכב, מי נמצא בו ומה הוא עושה.

הדבר מקבל חשיבות רבה יותר כשיש ברכב ילדים קטנים או תינוקות וחשוב מאד לנהג לשמור על פרטיות משפחתו.

ביצוע השחרת חלונות 

אנו עוסקים לאורך שנים בהשחרת חלונות לכל סוגי הרכבים בגדלים השונים, ברחבי הארץ. הצוות המיומן שלנו מנוסה בכך ועם השנים פיתחנו דפוסי עבודה מקצועיים אשר יוצרים עבודה מוקפדת ויסודית.

עם קבלת קריאת השירות שלכם, מתואם יום ההתקנה והעובדים שלנו מבצעים זאת בחניון הסמוך לביתכם או למשרד, במקום ובשעה הנוחה לכם. 

לכל חלון מוצמד מעין שרוול של ציפוי חלונות מושחר מחומר בטיב מעולה. אנשי השירות מדביקים את היחידה באופן מדויק מלמעלה כלפי מטה כך שכל היחידה מכסה את החלון באופן מושלם. הדבר נעשה בעדינות, כדי לא להשאיר בועות אוויר במרחב החלון כולו.

כך מבצעים פעולה דומה בכל החלונות ולסיום מורחבים שכבה של סיליקון איכותי על פני כל השטח וזאת כדי למנוע שריטות עם הזמן.

יתרונות של חלונות מושחרים

מעבר לכך, החלונות הכהים יוצרים טמפרטורה נעימה ברכב ולכן מפעילים פחות את המזגן וכך חוסכים בהוצאות הדלק החודשיות השוטפות.

בעקבות המיומנות הרבה שלנו, החלונות המושחרים מלווים את בעל הרכב לאורך שנים רבות וכך הוא גם מוכר את הרכב עם הזמן. מי שמתרגל לחלונות מושחרים קשה לו לוותר על הפרטיות ולכן עם רכישת הרכב החדש, הוא מזמין שוב את הנציגים המומחים שלנו כדי שיבצעו עבורו את השחרת החלונות.

אם גם אתם מעוניינים בחלונות מושחרים, דברו אתנו ונשמח לתאם את המועד המתאים לכם כדי לבצע את הפעולה הנדרשת, בכל נקודה בישראל באופן אחראי ומוקפד לשביעות רצונכם המלאה.

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *