חלונות מושחרים לרכב, האם יש דרך חזרה?

חלונות מושחרים לרכב, האם יש דרך חזרה?

לקוחות רבים מזמינים חלונות מושחרים לרכב לאור היתרונות הרבים שלהם. ברוב המקרים אין דרישה לפרק את החלונות המושחרים ולחזור לנהוג ברכב בעל חלונות השקופים. אך אם לקוחות מעוניינים בכך, מדובר במצב הפיך ואפשר לפרק את המדבקות הייעודיות אשר הודבקו על החלונות, לנקות את המקום וליהנות מנסיעה נורמטיבית ללא עקבות של החלונות המושחרים.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

הסרת חלונות מושחרים לרכב 

העובדים המיומנים שלנו מבצעים השחרה של חלונות הרכב בכל מקום נדרש ברחבי הארץ. מדובר בעבודה מקצועית ביותר אשר נעשית בקפידה רבה ואינה מותירה סימנים על החלון או על הרכב כולו. לכן גם תהליך הסרת המדבקות נעשה באופן איטי ומדויק כדי שהמדבקה לא תיקרע. כך מוציאים את המדבקה על כל גודלה, חלון אחרי חלון ומותירים את כל הרכב ללא המדבקות.

הדבקת חלונות מושחרים למכונית

הלקוחות הרבים שלנו אשר מזמינים השחרת חלונות, מעוניינים בכך כדי ליהנות מכל היתרונות הרבים של חלונות מסוג זה. תופעת החלונות השחורים גדלה בקצב מאד משמעותי מדי שנה ונהגים רבים מזמינים את הפעולות הללו מיד לאחר קבלת הרכב החדש או רכישת רכב יד שנייה. 

בעבר ביצעו זאת בעיקר לרכבים יוקרתיים אך היום אפשר לראות בכבישים רכבים משפחתיים רבים רגילים אשר התקינו את החלונות הללו.

היתרונות של חלונות כהים

הימצאותם של חלונות כהים מונעת סנוור של השמש וזו תחושה נוחה ביותר הן עבור הנהג והן עבור שאר הנוסעים ברכב. בנוסף לכך החלונות מסננים את החום, כך הטמפרטורה בתוך הרכב היא נעימה מאד ואין צורך להפעיל מזגן לעיתים תכופות או בעוצמה גבוהה. עקב כך, נוצר חיסכון משמעותי בצריכת הדלק.

עקב העובדה שהחלונות שחורים, מי שעובר ליד הרכב אינו רואה מה קיים בתוכו וכך נמנעות פריצות של גנבים. החלונות המצופים אינם מפריעים לשדה הראייה והם גם שומרים על איכותם של הריפודים בחלל הרכב כך שלא ידהו.

במקרה של תאונה, כל רסיסי הזגוגיות נותרים בתוך הכיס הפנימי של החלון וכך נמנעת פציעתם של הנוסעים. 

נשמח לפרק עבורכם את החלונות. 

 

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *