השחרת חלונות

בעל רכב עם חלונות כהים? כך תעבור טסט בשלום

להשחרת חלונות ברכבים יש יתרונות רבים, בין היתרונות הללו ניתן לציין את הפרטיות שהחלונות הכהים מספקים לנוסעים (הרי אף אחד לא אוהב שבוהים בו במהלך הנסיעה), ומעבר לכך, כשהחלונות של הרכב כהים, הנסיעה רגועה יותר. 

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

חלונות כהים תורמים גם להגנה על הרכב, שכן אנשים שמעוניינים לפרוץ לרכבים עם חלונות כהים לא יכולים לראות מה נמצא בתוך הרכב, וכל עוד הם לא רואים איזה חפץ ששווה גניבה, הם עשויים להימנע מהפריצה.

תרומה נוספת שנוגעת להגנה על הרכב היא שהציפוי מגן על הנוסעים, כך שאם חלילה החלונות יתנפצו, השברים לא יגיעו אליהם. 

יתרונות גדולים נוספים של השחרת חלונות הם: הפחתת הקרינה של השמש, הפחתת החום ומניעת סנוור. עצם העובדה שרכב עם חלונות כהים מתקרר מהר ביחס לרכב ללא חלונות כהים, מסייעת בהפחתת ההוצאות.

אז מהי הבעיה עם השחרת חלונות ואיך ניתן לפתור אותה?

הבעיה עם השחרת חלונות ברכב היא שציפוי על כל החלונות עלול למנוע מהנהג לראות את הדרך – בין אם מדובר על נסיעה קדימה או לאחור. יחד עם זאת, ניתן להסיר את המגבלה במקרה שיש ברכב מראות תקינות בשני הצדדים, ובנוסף להן, מראת תשקיף דרכה יכול הנהג לראות את כל מה שקורה בחוץ. מעבר לכך, מותר לצפות את החלונות האחוריים בלבד. 

במידה שהנהג מקפיד על נושאים אלו, הוא יוכל לעבור טסט במכוני הרישוי. יש לציין, שלמרות החוק, עשויים אנשים שרכשו רכבים חדשים עם חלונות כהים להימצא בבעיה. במקרה שבמהלך הטסט החליט הבודק שהחלונות של הרכב יותר מדי כהים, יהיה על בעל הרכב להוריד את הציפוי.

במידה שאתם מעוניינים להשחיר את חלונות הרכב שלכם, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – “ BCW” וליהנות מכל היתרונות של רכב שחלונותיו כהים. אם תחליטו לקבל מאתנו שירות, נגיע עד אליכם ונחסוך לכם כספים וזמן יקר. 

אם אתם מעוניינים לשאול שאלה או לקבל מאתנו שירות, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *