איך להשחיר חלונות לרכב לבד

איך להשחיר חלונות לרכב לבד

השחרת חלונות נראית פעולה פשוטה, אך היא אינה פשוטה כלל והיא דורשת מיומנות וניסיון רב. אנשי המקצוע שלנו עברו השתלמויות בנושא זה ולכן הם מסוגלים לבצע עבודה יסודית ביותר.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

הדבקה לבד של מדבקות על החלונות 

כדי ליצור אפקטיביות מלאה של החלונות המושחרים, יש להדביק כל מדבקה באופן מדויק על פי הגודל והצורה של החלון ללא סטיה של מילימטר. השיטה היא להדביק את המדבקה באופן איטי, למתוח אותה כל הזמן  וכך לאט לאט להשלים את ההדבקה שלה על כל גודלו של החלון. ביצוע פעולה מהירה ללא מתיחה בכל רגע של המדבקות, תיצור מצב שבו המדבקה לא תהיה מתוחה ולכן יוצרו בה קפלים.

עקב הקפלים במהלך ההדבקה, בחלק התחתון של המדבקה לא יהיה מספיק חומר ולכן המדבקה לא תכסה את כל החלון אלא רק את רובו. מעבר לכך העובדה שיש קפלים פוגעת בנראות היפה ובאסתטיות של החלון המושחר. יש גם מקרים שעקב מתיחה לא זהירה, המדבקה עלולה להיקרע ולכן אין ברירה אלא לרכוש מדבקה בעלות כספית נוספת ולבצע את הפעולה מתחילתה. מעבר לכך אדם לא מיומן עלול לגרום נזק לאוטו לאור ההדבקה הלא נכונה שלו.

בסופו של דבר, הדבקה עצמאית של מדבקות על החלונות אינה מומלצת וזאת לאור העובדה שלאנשים הללו אין ניסיון בביצוע עבודה מקצועית זו ומכיוון שהם לא תמיד יצליחו בביצוע העבודה. לא אחת עלות ההתקנה שהלקוחות הללו רצו לחסוך תעלה להם הרבה יותר. זאת כיוון שהם יצטרכו לרכוש מדבקות נוספות או יגיעו אלינו כדי שנבצע עבורם הסרה של המדבקות והדבקה מחדש של המדבקות על ידי הצוותים שלנו.

הדבקה של מדבקות על ידי אנשי מקצוע 

הצוותים המיומנים שלנו מבצעים בכל יום התקנות בסוגים שונים של רכבים, יש להם המון ניסיון בתחום זה. לאחר שרכשתם רכב שעלה לכם סכום כסף לא מבוטל, ההמלצה שלנו היא לתאם מועד להתקנת מדבקות להשחרת החלונות ברכב זה באמצעות אנשי המקצוע שלנו. הם ישמרו על הרכב שלכם ויבצעו עבודה מדויקת ומוצלחת.

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *