4 מקרים בהם מומלץ להתקין חלונות שחורים ברכב

4 מקרים בהם מומלץ להתקין חלונות שחורים ברכב

הימצאותם של חלונות שחורים ברכב הופכת כל נסיעה להרבה יותר נעימה ונינוחה. זו הסיבה שלקוחות רבים שלנו מזמינים מאתנו ביצוע של הדבקת מדבקות, אשר משחירות את הזגוגיות ברכב.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

היתרונות המשמעותיים של חלונות שחורים ברכב 

לקוחות רבים מנצלים את הייחודיות של החלונות השחורים במצבים הללו:

  • אם יש ילדים קטנים אשר יושבים בכיסאות בטיחות, הכיסאות אינם מתחממים מהשמש במהלך הנסיעה או אם הרכב נשאר בחניון שהוא לא מקורה פרק זמן ארוך. זאת לעומת רכבים רגילים שבהם אין חלונות מושחרים, קרני השמש מחממות את כל הרכב ולכן כיסאות הבטיחות הם לוהטים. הילדים אינם מסוגלים לשבת עליהם כדי להתחיל בנסיעה כיוון שיש חשש שתהיה להם כוויה. לכן יש לצנן קודם את הרכב ואת הכיסאות באמצעות המזגן ורק לאחר מכן כולם יכולים לנסוע.
  • מי שמעוניין לחסוך בהוצאות הדלק שלו. לאור הטמפרטורה הנוחה בתוך הרכב בזכותם של החלונות המושחרים, לא מפעילים כל הזמן את המזגן וזאת להבדיל ממכוניות ללא המדבקות הללו. בשל אי הפעלת המזגן לפרקי זמן ארוכים, גם צריכת הדלק היא פחותה.
  • מי שמעוניין לשמור על הפרטיות שלו. יש יתרון גדול בכך שמי שעובר ברגל ליד המכונית או מי שנוסע בנתיבי הכביש ליד מכונית זו אינו רואה מה קורה בתוכה. זה נוח מאד כאשר נוסעים עם ילדים, עם מבוגרים וכאשר האימא מעוניינת להניק את התינוק כאשר נמצאים בחניון. כך אף אחד אינו רואה זאת.
  • סיבות ביטחוניות – הימצאותם של החלונות השחורים היא אידאלית ברכבים של אנשי צבא בכירים, ראשי מדינה, דיפלומטים וכו’. כאשר הם נוסעים ברכבים הם מעוניינים שאף אחד לא יראה ולא יזהה אותם ולכן החלונות הכהים הם הפתרון האידאלי עבורם. בעת קבלת רכב חדש הם מזמינים את הנציגים המקצועיים שלנו להדביק את המדבקות הנדרשות ורק לאחר מכן יכולים לצאת לדרך.

אם אתם מעוניינים להדביק את המדבקות המושחרות המעולות שלנו, דברו אתנו ונשמח לתאם עבורכם את המיקום ואת המועד שהוא הנוח לכם ביותר, כדי שתחושו בהבדל התהומי.

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *