השחרת חלונות קדמיים, האם שווה להסתבך עם החוק?

השחרת חלונות קדמיים, האם שווה להסתבך עם החוק?

משיקולים בטיחותיים החוק אינו מאפשר השחרת חלונות קדמיים וגם של הזגוגית המרכזית. במקרה זה לא שווה להסתבך עם החוק, כיוון שבעל רכב שיבצע זאת, לא יוכל לעבור את הטסט השנתי של הרכב.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

השחרת חלונות ברכב 

לאורך שנים רבות אנו מבצעים פעולות של השחרת החלונות האחוריים בלבד וזאת כדי שהרכבים של הלקוחות שלנו יעברו את הטסטים השנתיים וגם כדי שהנהגים ייסעו בבטחה. החלונות המושחרים בחלק הקידמי של הרכב יוצרים מצב שבו הנהג אינו מסוגל לראות כראוי דברים שקורים מחוץ לאוטו כיוון שהכול נראה כהה. 

כדי לא לסכן את הולכי הרגל ואת המכוניות הנוסעות סביב הרכב, ההתקנה של המדבקות המושחרות מתבצעת רק בחלונות האחוריים. אנשי המקצוע המיומנים שלנו מבצעים זאת באופן מושלם על ידי הדבקה של המדבקה על פי גודלה על החלון ולאחר מכן הסרה של החלק האחורי שלה באופן איטי בעזרת סכין יפני. 

ההידוק המאסיבי של המדבקה בכל חלון יוצר תוצאה מושלמת והלקוחות שמעדיפים חלונות מושחרים נהנים לנהוג ברכב שיש לו את היתרון הזה. את ההדבקה הזו אנו מבצעים בכל מקום ברחבי הארץ על פי תיאום שמתבצע מראש. מי שיש לו מדבקות מושחרות ומחליף רכב, מזמין מיד מדבקות גם לרכב החדש כיוון שהוא התרגל לנהיגה איתן.

היתרונות של הדבקת מדבקות מושחרות

בדרך זו הטמפרטורה בתוך הרכב היא נמוכה יחסית ולכן לא תמיד יש צורך בהפעלת המזגן. הנהגים שמים לב שעקב כך צריכת הדלק היא מופחתת וכך הם חוסכים בהוצאות החודשיות עבור דלק. עקב הטמפרטורות הנמוכות גם הציוד באוטו אינו מתחמם בימים חמים מאד ולכן הכיסאות של הילדים הם נעימים ואפשר מיד לשבת בהם כיוון שהם לא לוהטים כמו במכוניות אחרות. 

מעבר לכך אף אחד אינו רואה מה קורה בתוך האוטו ולכן הפרטיות של כל הנוסעים ושל הנהג נשמרת באופן אופטימלי.

אם גם אתם מעוניינים במדבקות מושחרות ברכב, השאירו כאן את הפרטים שלכם ואחד מאנשי הצוות שלנו יתאם אתכם מועד התקנה בכל מקום רצוי. 

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *