ציפוי חלונות נגד שריטות לרכב- הגנה אמיתית או אשלייה

ציפוי חלונות נגד שריטות לרכב: הגנה אמיתית או אשלייה?

כל רכב הוא פריט יקר עבור בעליו ובמיוחד כשמדובר ברכב חדש. בדרך כל לבעל הרכב די כואב כאשר הוא רואה שיש שריטה על הפח או על החלון של הרכב ולכן הוא מחפש דרכים למנוע זאת.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

ציפוי חלונות נגד שריטות לרכב 

אחת האופציות המומלצות היא הזמנה של עבודות ציפוי חלונות נגד שריטות לרכב, המדבקות הללו מגינות על החלונות וכך אין בהן שריטות. רוב השריטות אינן מתבצעות על ידי גורמים שמעוניינים לפגוע באופן מכוון, אלא מדובר על גורמים שמשפשפים את הרכב, כמו רכבים שיוצאים מהחנייה ללא תשומת לב, אופנועים ואופניים אשר נוסעים במסלול ליד הרכב האישי ועוד.

היתרון של ציפוי החלונות 

כאשר העובדים המנוסים שלנו מבצעים ציפוי חלונות לרכב באמצעות מדבקות ייעודיות לכך, הם יוצרים שכבה עבה של הגנה בכל חלון. לכן כאשר רכב נוסע קרוב מדי או רכב דו גלגלי, גם אם הוא פוגע בחלון, לא נוצרת שריטה על החלון. במקסימום יש פגיעה במדבקה עצמה, אך לא בזכוכית של החלון כך שאין מדובר בנזק או בהשלכות של הפגיעה.

זו הסיבה שלקוחות רבים שלנו אינם מוותרים על האופציה של הדבקת מדבקות על החלונות. גם כאשר הם רוכשים אוטו חדש, הם מזמינים את הצוותים שלנו לבצע את הפעולה הנדרשת, כדי שיהיה להם שקט נפשי ולא יהיו שריטת על החלונות שמוגנים.

מדבקות איכותיות לרכבים

יש לקוחות שחושבים שהמדבקות הללו הן אשליה ולא הגנה אמיתית, אך מדובר בהגנה מעולה ולכן יש לנו לקוחות רבים אשר רוכשים שוב ושוב פריט זה בכל רכב חדש שלהם ושל כל אחד מבני המשפחות שלהם. 

אם גם אתם מעוניינים לנסות את האופציה של מדבקות הכוללות ציפוי לחלונות לצורך הגנה משריטות, דברו אתנו ואחד הצוותים שלנו יגיע לחניון בו ממוקם הרכב, ליד הבית, ליד המשרד או בכל מקום אחר והם יבצעו עבודה יסודית ומהירה של ציפוי חלונות. לאחר מכן תרגישו בהבדל הגדול של הרכב שקיבל שריטות מול השקט הנפשי כעת ללא שריטות. 

 

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *