השחרת חלונות ברכבים חשמליים 2022

השחרת חלונות ברכבים חשמליים 2022

כניסתם של הרכבים החשמליים לישראל, הגבירה את הצורך ואת הרצון להתקין בהם חלונות מושחרים. לקוחות רבים התרגלו שברכב הקודם שלהם היו חלונות מושחרים ולכן עם קניית הרכב החשמלי, הם מעוניינים להתקין גם בו את האופציה המועדפת עליהם.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

השחרת חלונות ברכבים חשמליים 

הרכבים החשמליים הם הרכבים החדשים ביותר שהגיעו לאחרונה לישראל והם מיוצרים בטכנולוגיות ייחודיות ויוצאות דופן. בעלי הרכבים מתאמים אתנו את המועד הנוח להם לביצוע השחרת החלונות האחוריים לנוחות מקסימלית של הנהג והנוסעים ברכב. 

אנשי המקצוע המיומנים שלנו מסוגלים לבצע את הדבקת המדבקות האיכותיות הללו בכל מקום בארץ. לכן הם מגיעים לביתו או למשרדו של הלקוח ושם הם מבצעים את תהליך ההדבקה במלוא האחריות. 

כך גם הנהג של רכב זה נהנה מהנסיעה המיוחדת ברכב חשמלי שיש בו מדבקות שמשחירות את החלון. מי שמסתובב ליד הרכב או נוסע לידו, אינו רואה מה קורה בתוכו. אך לעומת זאת לנהג יש טווח ראייה רחב והחלונות המושחרים אינם מפריעים לחדות הראייה שלו.

היתרונות של חלונות כהים 

לעובדה שיש ברכב חלונות כהים יש יתרונות רבים. מעבר לשמירה על הפרטיות, המדבקות הללו חוסמות את כניסתן של קרני השמש ולכן גם בימים חמים הרכב לא מתחמם כמו כל רכב אחר, אלא במידה מועטה בלבד. לכן כאשר הרכב נותר בחניה בשעות החמות והילדים מגיעים אליו, הם ישר יושבים בכיסא הבטיחות כיוון שהוא אינו לוהט כמו שקורה במכוניות מקבילות. שם יש צורך להפעיל את המזגן במלוא העוצמה ורק לאחר שהמזגן מקרר את הכיסא, הילד מסוגל לשבת עליו כדי לא לקבל כוויה. 

לאור מניעת חדירת קרני השמש, הטמפרטורה ברכב זה היא נמוכה יחסית ולכן השימוש במזגן אינו תדיר. מפעילים את המזגן בתחילת הנסיעה ולאחר מכן מכבים אותו כיוון שאין בו צורך. בדרך זו יוצרים חיסכון מהותי בצריכת הדלק.

אם היתרונות הרבים של חלונות כהים מתאימים לכם, דברו אתנו ונשמח מאד לתאם עבורכם את מועד התקנת המדבקות בכל מקום שנוח לכם ברחבי הארץ ברכב החשמלי החדש.

 

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *