2 ב-1: ציפוי חלונות גם להשחרה וגם למיגון

 2 ב-1: ציפוי חלונות גם להשחרה וגם למיגון 

ייתכן כי נתקלתם לא פעם ולא פעמיים במושגים כמו השחרת חלונות לרכב, ציפוי חלונות לרכב, ועוד נוספים. מדובר על טרנד נפוץ בארץ עם יתרונות גדולים שכדאי לכם לדעת עליהם. במידה שאתם מעוניינים להתקין ציפוי לחלונות הרכב שלכם והינכם מעוניינים לשמוע על הסיבות השונות לכך, הכתבה הבאה היא בול בשבילכם.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

מה זה ציפוי חלונות כהים לרכב?

ציפוי של החלונות ברכב, או ציפוי חלונות כהים לכלי רכב, הוא מעין מגן אשר נמצא על חלונות הרכב שלכם, זאת כאשר מדובר על מגן אשר מגן עליכם ועל השוהים ברכב מפני חדירה של קרינה, כלומר קרינת UVA. מעבר לכך, ציפוי חלונות כהים לרכב, מוריד בצורה משמעותית את הטמפרטורה המצויה ברכב שלכם, דבר אשר יעיל מאוד להתמודדות עם הקיץ הקשה במדינת ישראל. הרי כולנו מכירים את הסיטואציה שבה הרכב שלנו עומד הרבה שעות בחוץ ואז שאנחנו באים להיכנס אליו הוא פשוט לוהט. ציפוי חלונות יכול פשוט למנוע את זה והוא עוזר לווסת את הטמרפטורה בתוך הרכב. בנוסף, ציפוי של החלונות מעניק לנהג ולנוסעים ברכב פרטיות והם גם שומרים על הרכב שלנו מבפנים לאורך שנים רבות יותר

יתרונות מיגוניים של ציפוי לרכב

מעבר לשדרוגים האסתטיים, ולעובדה שציפוי חלונות כהה גם תורם להפחתת הטמפרטורה ברכב, אזי שציפוי לרכב מועיל גם מבחינת הגנה של הרכב, ומהווה סיבה נוספת לעשות ברכב שלכם שדרוג שכזה. מדובר על ציפוי אשר משמש כהגנה מפני שברי זכוכית, ופיזור של רסיסי זכוכיות. יתר על כך, ציפוי מגן לחלונות הרכב הוא מועיל ביותר ומגן במצבים של ידוי אבנים, כאשר למרבה הצער מדובר גם כן בסיטואציה אליה כדאי להעירך כאשר אנחנו מחזיקים רכב במדינת ישראל.

מעוניינים לשמוע מידע נוסף על ציפוי חלונות להשחרה ומיגון? חברת BCW מתמחה בתהליך ומבצעת אותו בצורה מקצועית, יעילה ויסודית ללא פשרות. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם במהרה עם כל הפרטים. 

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *