השחרת חלונות ג'יפ רוביקון חדש, מידע שכדאי להכיר

השחרת חלונות ג’יפ רוביקון חדש, מידע שכדאי להכיר

התחדשתם בג’יפ רוביקון חדש? ברכות!

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

לפני שתעלו לכביש, כדאי לכם לחשוב על השחרת החלונות של הג’יפ.

ישנן סיבות שונות להשחרת חלונות. אחת הסיבות העיקריות היא לצורך ויסות הטמפרטורה כאשר החלונות המושחרים למעשה מסננים את  קרני השמש ולא מאפשרים חדירה עוצמתית של השמש אל תוך המכונית. 

ג’יפ לוהט הוא דבר מסוכן מאוד, מה גם שהוא מחייב שימוש רב יותר במזגן שלא מצליח כל כך מהר לקרר את הרכב. כאשר החלונות מושחרים, מלכתחילה נעים יותר בפנים וכך המזגן מצליח תוך זמן קצר לאזן את התחושה ואת הטמפרטורה.

פרטיות בג’יפ

מעבר לוויסות הטמפרטורה יש כאן גם את היתרון המהותי של פרטיות בתוך הג’יפ. כאשר אתם יושבים בתוך ג’יפ עם חלונות מושחרים אתם לא חשופים לעין כל ובמקרים רבים זה ממש לא רע.

מעבר לכך יש כאן את היתרון שבשמירה על בטיחות הג’יפ היקר שלכם. פורצים וגנבים לא יוכלו אף פעם להבטיח שהרכב אכן ריק מאנשים מה שיאלץ אותם לוותר על פריצה של הרכב שלכם.

מראה אלגנטי לג’יפ שלכם

מעבר לכל היתרונות הללו יש גם את היתרון האסתטי של מראה מכובד יותר ויוקרתי יותר של הג’יפ. החלונות משדרגים את היוקרה ואת האלגנטיות שלו וזה בהחלט מהווה גם כן שיקול רב משמעות.

הג’יפ שמור יותר

שמש שקופחת על החלקים הפנימיים שבתוך הג’יפ יוצרת נזקים ומאיצה בלאי. אז נכון שכל מכונית שעומדת בשמש, תמיד מתחממת. עם זאת אין להשוות את העוצמה ואת הטמפרטורות המטפסות בג’יפ עם חלונות שקופים לבין העוצמה שפוחתת במידה רבה כאשר החלונות מושחרים.

חסכוני יותר

רכב עם חלונות מושחרים דורש פחות אנרגיה בפעילות המזגן ויש כאן חיסכון מהותי בדלק. המזגן יהיה הרבה יותר יעיל עם הרבה פחות מאמץ.

חוקי או לא?

חלונות מושחרים במידה ובצבע הנכונים עוברים בדרך כלל את הטסט בהצלחה. לעיתים הבוחן ידרוש הסרה של הציפוי במקרה והוא כהה מידי.

באופן כללי החוק מאפשר השחרה של החלונות האחוריים בלבד של הג’יפ.

אז עם כל היתרונות של החלונות המושחרים אין באמת סיבה ממשית לוותר עליהם ובמיוחד במחירים ובשירות שתמצאו אצלינו…

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.