השחרת חלונות לרכב במרכז

נסיעה ברכב ממוזג ונעים בימים הלוהטים של הקיץ היא הדבר הטבעי ביותר, כך הנסיעה הופכת להרבה יותר רגועה ובטוחה.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

אך מה ניתן לעשות כאשר הרכב עומד שעות בשמש החזקה של ישראל וקרניה חודרים לתוך הרכב ומחממים אותו כמו מחבת שמן רותח? הכניסה לרכב נעשית סיוט מתמשך וההרגשה בכלל לא נעימה. לצורך כך הומצא פתרון נפלא, פרקטי ופשוט וזה השחרת חלונות לרכב.

החלק היפה בכל העניין? אנחנו מגיעים עד אליך! כן, אנחנו מבצעים השחרת חלונות לרכב במרכז, וזאת בעזרת הדבקת ציפוי מיוחד על שמשת החלון המאפשרת להפוך את הכבשן הזה שנקרא רכב עומד בשמש בישראל, למקום הרבה יותר נעים ומזמין. וכל זה במחירים ללא תחרות.

השחרת חלונות לרכב במרכז
חלונות שחורים לרכב במרכז. כן, רוב הסיכויים שזה לא האוטו שנמצא לך בחניה. אבל היי, זה טוב לשאוף לא?

חלונות שחורים לרכב במרכז: איך זה בדיוק עובד?

ציפוי השחרת חלונות לרכב במרכז בעצם מונע מהשמש להיכנס אל תוך הרכב, מה שבעצם יוצר שכבת הגנה שאינה מחממת את הרכב יתר על המידה ובכך גם אם הרכב עמד שעות רבות בחוץ בשמש הכניסה אליו תהיה הרבה יותר נעימה ולא הרגשה של מחנק וחום בלתי נסבל.

בנוסף ליתרון המשמעותי של חלונות שחורים לרכב במרכז – יש יתרון נוסף והוא החיסכון, כאשר נכנסים לרכב חם מאוד הפעולה הראשונה שעושים חוץ מלנגב את הזיעה זה להפעיל את מיזוג האוויר ברכב על העוצמה הגבוהה ביותר דבר הגורם למנוע להתאמץ יותר, למזגן לפעול במלוא עוצמתו ועומס החום עם עומס מיזוג האוויר יכול לגרום לרכב להתאמץ יותר וכאשר פעולות אלו חוזרות על עצמן הן יכולות לפגוע בטיב הרכב. לכן חלונות שחורים לרכב הוא פתרון המקטין באופן משמעותי את המאמץ הזה.

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW
חייגו עכשיו