מה הקנס על חלונות כהים- הכירו כדי שלא תקנסו

ציפוי חלונות ללא פירוק, חלונות שחורים טיקטק

חולמים על רכב אלגנטי עם חלונות מושחרים? רוצים ליהנות מתחושת פרטיות בתוך הרכב? 

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

חלונות שחורים תורמים רבות לאיכות ולעמידות של הרכב כמו גם לחיסכון באנרגיה כפי שנפרט בהמשך. 

השאלה היא במה זה כרוך? 

האם צריך לפרק את כל החלונות לשם כך או שמא ישנה אפשרות לבצע את ההשחרה תיק תק בלי להוציא את החלונות ממקומם? 

הבשורה היא ש – כן! זה אפשרי!

היום יותר מתמיד – שווה להשחיר חלונות!

יש שורה ארוכה של יתרונות לחלונות מושחרים לרכב ולא לחינם מבקשים הרבה מאוד נהגים להשחיר את חלונות המכונית.

העניין הוא שרבים נרתעים מהפרוצדורה המורכבת של פירוק החלונות והעבודה שסביב כל העניין הזה של השחרת החלונות. אז אנחנו כאן עם בשורה משמחת. ניתן בהחלט לבצע את ההשחרה במהירות בלי לפרק את החלונות ממקומם. כך תוך זמן קצר אתם מקבלים את הרכב שלכם במראה החדש והאלגנטי.

חלונות שחורים – למה זה כל כך מומלץ?

  • חיסכון באנרגיה – החלונות המושחרים הם למעשה מסננים את קרנית הUV. מה שאומר שאתם מגנים על עצמכם מפני הנזקים של קרני השמש. מעבר לכך, הרבה פחות שמש חודרת לרכב כך שאתם נהנים מחיסכון במיזוג כשהרכב שלכם יהיה הרבה יותר נעים וצונן.
  • חלקי הרכב הפנימיים שמורים יותר – שמש חזקה יוצרת נזקים. כאשר השמש קורנת ישירות אל תוך הרכב משך שעות ארוכות בכל יום, המושבים נהרסים, הריפוד מתבלה, הפלסטיק נפגע והרכב פשוט מאבד מהר יותר מערכו. בעזרת השחרה של החלונות אתם למעשה מעניקים לרכב שלכם מעין שכבת הגנה מפני כל הנזקים הללו.
  • פרטיות – רכב עם חלונות מושחרים האו רכב פרטי יותר. לא כל עובר ושב יכול לדעת מה אתם עושים כרגע והאם אתם נמצאים ברכב. הדבר יעיל כמובן גם מפני פורצים פוטנציאליים שלא יוכלו לוודא נוכחות או אי נוכחות ברכב.
  • מראה יוקרתי – רכב עם חלונות מושחרים הוא רכב מרשים ואלגנטי. כך שבפעולה פשוטה מאוד, בלי צורך בפירוק של החלונות, אתם משדרגים את הרכב שלכם למהודר ומרשים פי כמה וכמה!
BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.