וילונות מגנטיים לרכב, צל ופרטיות במוצר אחד

וילונות מגנטיים לרכב, צל ופרטיות במוצר אחד

היתרונות הרבים של השחרת חלונות הרכב קוסמים לנהגים רבים המעוניינים לבצע זאת ברכב שלהם. כשהדבר נעשה בחניון הסמוך לבית הלקוח על ידי העובדים המיומנים של BCW, זו פעולה נוחה ומושלמת.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

צל באמצעות השחרת חלונות ברכבים

השחרת חלונות ברכבים יוצרת מצב חדש בכל רכב. הנהג והנוסעים אינם סובלים מקרני השמש החמות אשר יוקדות ללא הרף, מחממות ומסנוורות את כולם וגם את המושבים. כל נהג מכיר את התופעה שמושבי הבטיחות של הילדים חמים מאד ולכן הילדים אינם מסוגלים לשבת עליהם. לכן הנהג מפעיל את המזגן ורק לאחר שהכיסא מתקרר מעט ,הילד יושב במקומו ואפשר לנסוע.

החלונות המושחרים עוצרים את קרני השמש העוצמתיות ולכן המושבים אינם מתחממים, וכך הילדים יושבים מיד בכיסא שלהם והיציאה לנסיעה היא מידית ללא כל עיכובים.

הצל יוצר לאורך כל הזמן טמפרטורה מאד נעימה ברכב. במקרים רבים אין צורך להפעיל מזגן כי הטמפרטורה נוחה או לחילופין מפעילים מזגן לפרק זמן קצר. בעקבות זאת נוצר חיסכון אנרגטי כיוון שמבזבזים כמות מופחתת של דלק.

פרטיות של נוסעי הרכב

החלונות הכהים אינם מאפשרים לעוברי אורח לראות מה קורה בתוך הרכב. הם לא רואים את הנהג ולא את הנוסעים, אם קיימים בכלל. אופציה זו יוצרת פרטיות מוחלטת דבר שהוא נוח מאד במיוחד למשפחות עם ילדים.

הדבר גם מונע פריצות לרכב כיוון שהגנבים אינם רואים מה קורה בתוך הרכב ולכן נמנע מפריצה לרכב שלא רואים אם יש בו דברי ערך.

נראות הרכב

החלונות המושחרים מעניקים מראה אלגנטי ואקסקלוסיבי לכל רכב וזו הסיבה שבעלי רכבים מזמינים את הנציגים המקצועיים שלנו כדי שיבצעו את פעולת הדבקת המדבקות הייחודיות בחלונות הרכב. המדבקות גם מגינות על הרכב ואינן מאפשרות לשריטות שמתבצעות לפגום ברכב ובמקרה של שבירת החלון כל הזגוגיות נכנסות לתוך הכיס של המדבקה ואינן מתפזרות ברחבי הרכב וכך הנוסעים לא נפצעים משבבי הזכוכיות.

נשמח לבצע השחרת מכוניות גם ברכב שלך, תאם איתנו את המועד והמיקום הנוח לך לביצוע השחרת החלונות.

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *