השחרת חלונות

השחרת חלונות

פעולת השחרת חלונות אשר בוצעה בעבר בעיקר ברכבי יוקרה שינתה פאזה והיום רבים מבעלי המכוניות הפרטיות מבצעים פעולה זו לאור היתרונות הרבים שלה.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

 שירות השחרת חלונות 

השחרת חלונות היא פעולה מקצועית אשר העובדים שלנו מבצעים באופן מדויק ביותר על ידי הדבקת מדבקות ייעודיות לכך. איכות העבודה משפיעה באופן ישיר על האפקטיביות של החלונות הכהים ולכן העובדים מבצעים זאת באופן איטי, תוך מתן תשומת לב לכל פרט ופרט. 

עבודה זו אפשר לבצע בכל מקום ברחבי הארץ, כל עוד מדובר במקום מוצל שיש בו גישה לשקע חשמלי עבור הפעלת הציוד המקצועי שלנו. 

יתרונות של חלונות מושחרים 

היתרונות הרבים של החלונות הכהים הם אלה שמדרבנים לקוחות רבים להזמין עבודה זו. 

  • שמירה על פרטיות מלאה של כל מי שיושב בתוך הרכב. איש מהנוסעים ברכבים אשר נעים בנתיבים הסמוכים או הולך בחניה, אינו רואה מי יושב באוטו ומה מעשיו.
  • שמירה על טמפרטורה נעימה ביותר לאורך כל הנסיעה, כיוון שקרני השמש החזקות אינן מצליחות לחדור פנימה. השימוש במזגן פוחת באופן משמעותי וההשלכות הן שימוש מוקטן במצבר וחיסכון משמעותי בצריכת הדלק החודשית ובמיוחד בחודשי הקיץ החמים. ההגה אינו מתחמם בשמש ולכן אפשר מיד להתחיל בנהיגה.
  • כיסאות הבטיחות נותרים בטמפרטורה הנורמטיבית ולכן כאשר מעוניינים לצאת לנסיעה הילדים מתיישבים מיד בכיסאות. זאת להבדיל מהמצב במכוניות ללא חלונות מושחרים אשר בהם הכיסאות לוהטים עקב השמש החמה והילדים ממתינים דקות ארוכות עד שהמזגן מקרר במעט את הכיסאות ורק אז הם יכולים לשבת בכיסאות הבטיחותיים. 
  • הריפוד של המושבים הקדמיים והאחוריים נשמר לאורך זמן ולכן מדובר גם כאן בחיסכון כיוון שאין צורך להתקין ריפוד חדש לעיתים תכופות.
  • העלות הכספית להשחרת החלונות היא הגיונית וסבירה.

שירות השחרת חלונות עד הבית 

לאור העובדה שאפשר לבצע את פעולת הדבקת המדבקות המיוחדות בכל מקום, צוותים שלנו מגיעים על פי ההזמנות לכל מקום כדי לבצע את הפעולות המקצועיות. הדרישות המינימליות הן מקום מוצל ושקע חשמלי עבור כלי העבודה שלנו. 

נשמח לבצע הדבקת חלונות כהים גם ברכב שלכם.

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *