השחרת חלונות גם לרכבי אספנות

השחרת חלונות גם לרכבי אספנות

רכבי אספנות הם מסוג הרכבים אשר יקרים מאד לבעליהם. זו הסיבה שהם מטפחים אותם, מתקנים את כל מה שנדרש, מנקים אותם לעיתים תכופות ומאחסנים אותם בהאנגרים, או במוסכים מקורים כדי לשמור עליהם. מעבר לערך הסנטימנטלי יש לרכבים הללו גם ערך כספי משמעותי ולכן האספנים גם מבטחים אותם כיאות.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

הסיפור מאחורי רכבי האספנות

עוברים ושבים אשר רואים במקומות שונים רכבי אספנות שהם רכבים ישנים מדגמים לא מוכרים, הדבר מעורר את סקרנותם והם מיד עומדים סביב הרכב, מביטים בו בכל כיוון אפשרי וגם בחלקו הפנימי, איך נראה האזור של הנהג, המושבים ועוד. 

כדי למנוע את החדירה לפרטיות, בעלי רכבים מסוג זה מעדיפים לבצע הליך של השחרת החלונות וכך הסקרנים לא יוכלו לראות מה קורה בתוך הרכב. זו הסיבה שהאספנים פונים אלינו ואנו מסבירים להם שאפשר לבצע הליך, זה גם ברכבים הישנים.

תהליך השחרת החלונות 

את תהליך הפיכת החלונות לחלונות כהים, אפשר לבצע בכל מקום ולכן בהתאם לנוחותו של אספן המכוניות, הטכנאים המנוסים שלנו מגיעים לחניון שבו נמצאים כל הרכבים הללו ואנו מבצעים השחרה של החלונות, מכונית אחר מכונית עד שמסיימים את כולם. 

היתרון של הליך השחרת המכוניות בשיטה שלנו הוא שאפשר לחתוך מתוך גליל המדבקות כל גודל נדרש. כשמדובר ברכבים ישנים זהו נושא אקוטי כיוון שהחלונות הם לא תמיד במידות של החלונות המיוצרים ביום ובמקרים רבים יש גם חלונות קטנים בפינת החלון, שגם אותם צריך להשחיר. לכן איש השירות שלנו חותך את הגודל הנכון עבור כל חלון, מבצע הדבקה מאסיבית כך שלא יוצרו בועות ובתום הפעולה הוא עובר לחלון הבא. 

היתרונות הרבים של החלונות הכהים

החלונות המושחרים חוסמים את קרני השמש וכך אפשר לנהוג או לשהות במכוניות ללא התחושה של הסנוור. כמו כן הטמפרטורה בתוך הרכב היא מאד נעימה כך שתכיפות הפעלת המזגן היא פחותה מאשר ברכבים ללא חלונות מושחרים.

אם יש לך רכב אספנות, נשמח להגיע לכל מקום ברחבי הארץ, כדי להתקין בו מדבקות לחלונות מושחרים.

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *