קונים רכב חדש? כך תקבלו אותו עם חלונות כהים מיוחדים

קונים רכב חדש? כך תקבלו אותו עם חלונות כהים מיוחדים

חלונות כהים מיוחדים ברכבים חדשים, אינם מותרות. מדובר בשיטה המאפשרת נהיגה בטוחה ונסיעה הרבה יותר נעימה הן עבור הנהג והן עבור הנוסעים הנוספים ברכב, במושבים הקדמיים והאחוריים.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

המראה של רכב בעל חלונות כהים הוא יוקרתי ואלגנטי והיתרונות הגדולים של תהליך זה, משפרים מאד את חווית הנהיגה הבטוחה.

חלונות כהים מיוחדים ברכב חדש

השיטה הנוחה ביותר היא לתאם אתנו את מועד השחרת החלונות ברכב החדש שלכם, אנחנו מבצעים את ההתקנה בבית הלקוח.

העובדים מדביקים ציפוי בטיב מעולה לכל חלונות הרכב באופן מדויק ומאד מקצועי. עקב העיסוק בתחום זה לאורך שנים רבות העובדים מבצעים זאת במיומנות רבה. להשלמת העבודה, אנו מורחים על ציפוי זה חומר סיליקון כדי למנוע שריטות על גבי החלונות.

יתרונות של חלונות כהים

החלונות הכהים חוסמים את קרני השמש – UV וכך כל מי שנוסע ברכב אינו סובל מהחום הרב ומתחושת הסנוור של קרני השמש היוקדות. העובדה שעוצמת השמש היא מופחתת מסייעת לשמור על נראות הרכב, צבעו של הריפוד אינו דוהה והוא נותר כפי שהיה בעת הרכישה.

גם כשהטמפרטורה בחוץ היא גבוהה מאד, ברכב הטמפרטורה היא מעט נמוכה יותר ולכן הרבה יותר נעים להיכנס לרכב, הילדים מסוגלים לשבת מיד על הכיסאות ואינם מתלוננים על כך שהכיסאות לוהטים, דבר שאינו מאפשר להם לשבת עליהם, אלא לאחר שהמזגן מקרר מעט את חלל החדר.

ברכבים בעלי חלונות כהים, נקודת הפתיחה של הפעלת המזגן היא שונה ולכן הזמן שבו פועל מזגן ברכב הוא קצר באופן משמעותי מול רכבים בעלי חלונות רגילים. עובדה זו יוצרת חיסכון אנרגטי מהותי עקב הקטנת צריכת הדלק.

החלונות הכהים אינם מאפשרים לעוברים והשבים לראות מה קורה בתוך הרכב ולכן הנוסעים נהנים מפרטיות מקסימלית בעת הנסיעה או כשהרכב עומד בחניון.

מי שמבצע ציפוי חלונות לרכב לראשונה, יחוש בהבדלים הגדולים בנהיגה היום יומית בין נסיעה ברכב בעל חלונות כהים לבין נהיגה ברכב בעל חלונות רגילים. גם אתם מוזמנים להצטרף ולהזמין שירות זה מאתנו.

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *