מחיר השחרת חלונות לרכב

חלונות הרכב לא תמיד זוכים לתשומת לב ואנו לוקחים אותם כמובן מאליו, זה דבר טבעי לא?

למה בסך הכל חלונות ברכב מיועדים? הפעולות ההכרחיות שאנו עושים עם חלונות הרכב זה רק לסגור ולפתוח אותם ובמידה וישנה תקלה ללכת לזגג שיתקן את חלונות הרכב, ובכן זה לא בדיוק כך לפחות לא בשנים האחרונות ומה הכוונה? חלונות הרכב הפכו עם השנים להרבה יותר משמעותיים במיוחד בימי הקיץ – כאשר נכנסים לרכב הדבר הראשון שעושים חוץ מלהפעיל את המזגן זה לפתוח את החלונות כדי שלא יהיה עומס חום ברכב ולנסות קצת לאוורר אותו- האם השיטה הזו עובדת? ובכן לא תמיד , החום הכבד ימשיך להיות ברכב ואנו נסבול מההרגשה הלא נעימה.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

מחירון השחרת חלונות לרכב

  • השחרת חלון בודד – 100-150 ש”ח
  • שמשה אחורית – 150-300 ש”ח
  • השחרת כל הרכב – 500-800 ש”ח

מה משפיע על עלות השחרת חלונות לרכב?

גודל החלונות ומורכבות העבודה משתנה בין הדגמים השונים של הרכבים, ולכן הפער בין המחירים.

רוצים לקבל הערכת מחיר להשחרת חלונות הרכב שלכם? צרו קשר עכשיו –

052-9095446

מחיר השחרת חלונות לרכב

יש שיטה לצמצום עומס החום ברכב

על מנת להקל מעט על עומס החום ניתן להתקין ציפוי חלונות כהים לרכב- הכל טוב ויפה אבל מה זה בדיוק עוזר? ובכן ציפוי איכותי כזה שלא מתקלף אחרי כמה שעות או ימים בשמש חוסם מקרני השמש לחדור אל תוך הרכב ובכך עומס החום הכבד בחוץ אינו משפיע על פנים הרכב וכאשר נכנסים לרכב הרבה יותר נעים וקריר. השחרת חלונות לרכב בהחלט טרנד שרק הולך וגובר אבל לא בגלל שמדובר בטרנד אלא באמת מדובר על פתרון יעיל ופשוט למניעת חדירת חום לוהט לתוך הרכב.

אין זה משנה היכן מקום המגורים, אם זה צפון , מרכז , דרום מה שבאמת חשוב זה לבקש להתקין ציפוי איכותי לחלונות הרכב מדובר על ציפוי המחזיק מעמד לאורך זמן וחוסך גם באנרגיה – לא צריך להפעיל את מזגן הרכב באופן מיידי , אלא בהדרגה ולא במהירות הכי גבוהה.

אז כמה עולה השחרת חלונות לרכב?

כפי שציינו לעיל, מחיר השחרת חלונות מתחיל לרכב במאות שקלים זה יכול להיות 100- 150 עבור חלון אחד, או שמשה אחורית עד כ 300 ₪, ובמידה ורוצים את מספר חלונות המחיר יכול להגיע לאלפי שקלים אך מדובר בהשקעה פעם אחת וזה יכול להחזיק מעמד לשנים רבות.

ציפוי החלון הוא חזק ועמיד בפני קרני השמש הישראליות וחשב לברר היטב איזה ציפוי – לרוב שמים 2 ציפויים על מנת לשמור על איכות החלון. יש לבדוק היטב מי מבצע את עבודת השחרת החלונות ועוד דבר חשוב לראות שאכן הציפוי מכזה את כל החלון ולא נוצרות בועות קטנות על החלון מה שזה אומר שהעבודה לא נעשתה באופן מקצועי- לבדוק היטב לפני שנפרדים לשלום מבעל המקצוע שביצע את העבודה.

חלונות כהים לרכב

האם אפשר לצפות רק חלון אחד?

כדי שתהיה אפקטיביות והרכב לא יתחמם יותר מידי בשמש, עדיף לצפות את כל חלונות הרכב חוץ מהצד הקדמי כדי שהנהג יוכל לנהוג בבטחה ויהיה לו מספיק שדה ראיה, ניתן לצפות רק חלון אחד למשל החלון האחורי ועם הזמן לצפות את כל יתר חלונות הרכב.

מחירי השחרת חלונות לרכב אינם יקרים וזה בהחלט שווה את ההשקעה, לא צריך לדאוג כל הזמן לכסות את החלון במיוחד שיש ילדים קטנים ברכב והשמש מסנוורת אותם במהלך הנסיעה, או במידה ורוצים פרטיות ויש עוד סיבות רבות.

אין ספק כי מדובר על השקעה של פעם בכמה בשנים והמומלץ ביותר הוא ציפוי כהה לחלונות הרכב. ישנן שיטות נוספות למשל לייזר אך פה החיסרון הוא שזה לצמיתות ואי אפשר להוריד את הציפוי במידה ורוצים , לכן השיטה הטובה ביותר היא ציפוי בהתאמה אישית לסוג הרכב והחלונות .

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW