מצא את ההבדלים: שיטות להשחרת חלונות, במה הן שונות זו מזו

מצא את ההבדלים: שיטות להשחרת חלונות, במה הן שונות זו מזו

קיימות שתי שיטות להשחרת חלונות ברכבים, הראשונה היא השחרת חלונות באמצעות לייזר והשנייה היא ציפוי חלונות באמצעות מדבקות.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

השחרת חלונות באמצעות לייזר 

העוסקים בתחום השחרת החלונות באמצעות לייזר, מצפים את החלונות בציפוי סולארי אשר יוצר חלונות כהים. בזכות ציפוי זה, במקרה של תאונה כל הזכוכיות נופלות לתוך כיס פנימי הקיים כתוצאה מציפוי החלון וכך הזכוכיות לא פוצעות את הנוסעים. החלונות המושחרים מסתירים את כל מה שקיים ברכב ולכן יש פורצים שלא יתאמצו להיכנס לרכב כיוון שאין הם יודעים אם יש מה לגנוב ואלו שיחלטו לפרוץ יתקלו בעבודה הרבה יותר קשה לאור הציפוי הקיים על החלונות.

השחרת חלונות באמצעות הדבקת מדבקות איכותיות 

נשיטה השנייה היא באמצעות מדבקות בטיב מעולה שהן מאד מומלצות לביצוע. 

ההתקנה של המדבקות האיכותיות היא מאד פשוטה, למתקינים יש גליל של מדבקות והם חותכים את הגודל הנדרש ומדביקים על כל חלון את הגודל המתאים. מדובר בפעולה מהירה שדורשת דיוק רב בעת הדבקת החומר, כדי שלא יזוז ממקומו לאורך הזמן.

המדבקות הללו חוסמות את רוב קרני השמש כך שבמכונית נשמרת טמפרטורה נעימה ולא חם מדי. זו גם הסיבה שבדרך כלל אין צורך להפעיל מזגן אלא לפרקי זמן קצרים.

הטמפרטורה הנעימה נשמרת ולעיתים רק בתחילת הנסיעה מפעילים מעט את המזגן ולאחר מכן סוגרים אותו. בדרך זו גם נוצר חיסכון בשימוש בדלק.  

ההשלכות של ציפוי חלונות במדבקות מושחרות 

המדבקות חוסמות את הראייה מהחוץ לפנים ולכן מי שעובר בסמוך לרכב או שנוסע במסלול הסמוך אליו אינו רואה מה קורה בתוך הרכב. לעומת זאת מי שנמצא בתוך הרכב רואה מצוין כל מה שקורה בחוץ. בדרך זו הנוסעים שומרים על הפרטיות שלהם, דבר שהוא נוח מאד בסיטואציות רבות ובעיקר כשיש ילדים קטנים ברכב. 

אנו מבצעים את הדבקת המדבקות הללו בכל מקום ברחבי הארץ ולכן נשמח להסביר לך את היתרונות של שיטה זו ולתאם את ההגעה שלנו לחניה שלך, כדי לבצע זאת בדרך מהירה ויעילה.

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *