השחרת חלונות לרכב בבאר שבע

השחרת חלונות לרכב בבאר שבע

מי שגר באזור באר שבע ומעוניין לבצע השחרת חלונות, חשוב שיחפש בעל מקצוע מיומן ומנוסה העוסק בתחום זה זמן רב כדי שהעבודה תבוצע באופן מקצועי. מדובר בעבודה שיש לבצע בתשומת לב מרבית כדי שהחלונות יישארו מושחרים לאורך תקופה ארוכה, לטווח מינימלי שבין 10 -7 שנים ושלא יהיו בהם תקלות.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

השחרת חלונות לרכב בבאר שבע

השחרת חלונות נחשבה פעם למותרות ולכן רק בעלי רכבי יוקרה דאגו לבצע השחרת חלונות ברכבם. אך לפעולה זו יש הרבה מאד יתרונות ולכן משנה לשנה מספרם של הרכבים בעלי החלונות השחורים הולך וגדל.

השחרת חלונות לרכב בבאר שבע כדאי לבצע אצל מומחה בתחום זה לאחר שקיבלתם עליו המלצה מלקוחות שביצעו אצלו עבודה זו והיו מרוצים מחומרי הגלם האיכותיים, מהטכניקה, מאופן הביצוע ומהתוצאות המוצלחות עד עתה.

הליך השחרת החלונות

בשלב ראשון, מתבצעת הדבקה של משטחי הפילם על החלון, בתשומת לב מרובה לכל פינה ובהדבקה איטית ומדויקת. בשלב השני מבצעים מתיחה איטית ועדינה המדביקה את המשטח באופן מהודק וללא הופעתן של בועות אוויר.

היתרונות בהשחרת חלונות ברכב

החלונות המושחרים מבודדים את הרכב וקיימת בו טמפרטורה נמוכה הרבה יותר מהטמפרטורה מחוץ לרכב. לכן כשנכנסים לרכב ומפעילים מזגן תוך פרק זמן קצר ביותר האוטו ממוזג ונעים מאד לנסוע בו. ילדים הנכנסים לרכב מתיישבים ללא בעיה על כיסא הבטיחות כיוון שהוא אינו חם ולוהט בחום, דבר שבגללו הילדים לא יכולים לשבת עליו אלא לאחר שמורגשת ההשפעה של המיזוג המקרר את כל חלל הרכב.

לאור העובדה שמפעילים את המזגן בעוצמה פחותה ולפרקי זמן קצרים יותר, הדבר מתבטא בחיסכון משמעותי בצריכת הדלק של הרכב.

ברכב שהחלונות בו שחורים, עוברי אורח אינם יכולים לראות מה קורה בתוך המכונית ולכן הנוסעים נהנים מפרטיות, גם מהמכוניות החולפות לא רואים את הנוסעים והדבר מעניק ביטחון ושלווה.

הציפוי השחור מגן על השמשות ובעת תאונה כל הזכוכיות נופלות לתוך הכיס הפנימי, כך הזגוגיות אינן פוצעות את הנהג, הנוסעים או את העוברים והשבים בקרבת המכונית.

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *