ציפוי שמשות רכב - פעולה חד פעמית או תחזוקה שוטפת?

ציפוי שמשות רכב – פעולה חד פעמית או תחזוקה שוטפת?

ציפוי שמשות רכב היא פעולה חד פעמית המתבצעת ברכב. בעל מכונית המעוניין ליצור עבורו ועבור נוסעיו נהיגה נוחה יותר, מזמין את שירותי ציפוי השמשות שלנו ואנו מבצעים זאת במיקום הנוח לו, אפשרי גם בחניה ליד ביתו או משרדו.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

ציפוי שמשות רכב

פעולה חד פעמית זו מתבצעת בדרך כלל לאחר רכישת המכונית והיא עמידה לאורך פרק זמן ארוך הנע בין שבע לעשר שנים.

העובדים המיומנים מדביקים משטחי פילם בטיב מעולה על גבי כל אחד מהחלונות. חשוב לבצע זאת בטכניקה ייחודית ללא בועות אוויר כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר. מתבצעת מתיחה והידוק בתשומת לב ובאופן מדויק בכל נקודה, עד שעל כל חלון קיים המשטח אשר משחיר את חלונותיו.

היתרונות הרבים של ציפוי שמשות רכב

סיבות רבות מובילות את בעלי הרכבים לבצע תוספת זו:

  • פרטיות מושלמת לנהג ולנוסעים עימו במכונית. מי שעובר ברחוב אינו רואה מי נמצא במכוניות ולא מה הוא עושה, דבר המקנה שקט ונוחות מרבית במיוחד כאשר יש ילדים ברכב.
  • פעולה השחרת חלונות יוצרת חיסכון משמעותי בצריכת הדלק כיוון שנעשה שימוש מופחת במזגן אשר הוא זולל דלק מהותי ברכב. הסיבה לכך נובעת מהחלונות הכהים אשר אינם מאפשרים לקרני השמש לחדור פנימה ולכן הרכב נשאר ממוזג. בימים חמים מאד כשנכנסים לרכב מפעילים את המזגן לפרק זמן קצר ולאחר מכן סוגרים אותו כיוון שאין בו צורך.

כיוון שקרני השמש נחסמות, מושבי הבטיחות של הילדים לא מתחממים ולכן כאשר הם מגיעים לרכב הם מיד מתיישבים בהם וזאת לעומת רכבים אחרים שהכיסאות חמים מאד והילדים אינם מסוגלים לשבת, אלא לאחר שהמזגן מקרר היטב את המרחב כולו.

  • בעת תאונה חלילה אם הזכוכיות מתנפצות כל השברים נכנסים לתך הכיס אשר יצר ציפוי השמשות ולכן נוסעי הרכב אינם נפצעים מהאפקט שנוצר עקב הכמות הגדולה של שבבי הזכוכיות המכסים את כל השטח הפנימי ברכב ללא הציפוי.

העובדים המנוסים שלנו ישמחו להדביק גם ברכב שלכם ציפוי שמשות להנאתכם המלאה.

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *