אסתטיקה לרכב - אילו שיפורים קוסמטים מותר לבצע ברכב?

אסתטיקה לרכב – אילו שיפורים קוסמטים מותר לבצע ברכב?

אחד השיפורים הקוסמטיים שניתן לבצע ברכב הוא השחרת חלונות. השחרת החלונות גורמת לרכב להיראות מעוצב יותר, שכן הצבע השחור תמיד אופנתי. הצבע השחור גם מתאים לכל צבעי הרכבים – כך שלא משנה אם הרכב אדום, צהוב, כחול או צבוע בכל צבע האחר – השחרת החלונות תשתלב עם צבעו ותגרום לרכב להיראות מרשים יותר.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

לצד המראה האסתטי שמעניקה פעולת השחרת חלונות לרכבים, יש להשחרה יתרונות נוספים: השחרת החלונות גם מסייעת בהפחתת הקרינה והורדת הטמפרטורה ברכב, לכן ניתן להפחית בשימוש במזגן ולחסוך כספים. במדינה חמה כמו שלנו נוהגים רבים להשתמש במזגן במשך זמן רב וההוצאה עשויה להגיע לסכומים גבוהים. כמובן שהפחתת הטמפרטורה מונעת את התחממות הברזל שנמצא ברכב, שהמגע בו אינו נעים.

כמו כן, מסייעת הורדת הטמפרטורה ברכב בשמירה על הריפוד ותורמת לכך שהריפוד ישמור על מראהו למשך שנים.

יתרון נוסף של ההשחרה הוא שהיא תורמת לפרטיותם של הנוסעים. כולנו מכירים את התחושה הלא נעימה בה הרכב נעצר ליד רכב אחר והנוסעים מחליפים מבטים. השחרת החלונות מונעת זאת ומאפשרת לנוסעים לנסוע בשלווה ואף להירדם בלי שאנשים זרים יביטו בהם.

האם החוק מתיר לבצע השחרת חלונות לכל החלונות של הרכב?

חשוב לציין שהחוק אינו מתיר לבעלי הרכבים להשחיר את כל החלונות. לפי החוק, מותר להשחיר רק את החלונות שנמצאים בסמוך למושבים האחוריים, כך שאת החלונות שנמצאים בצידי המושבים הקדמיים אין להכהות. נוסף על כך, אין להכהות את השמשה האחורית ואת השמשה הקדמית.

 במידה שבעל רכב יפעל בניגוד לחוק, הוא יקבל קנסות ולא יוכל לעבור טסט לרכב בשל הסיבה הפשוטה שהחלונות המושחרים אינם עומדים בתקנים הישראלים.

אם הנהג יבצע השחרת חלונות לחלונות הקדמיים, יהיה עליו לשלם 1,000 שקלים והוא יחוייב להסיר אותם תוך 48 שעות. במידה שהנהג לא יציית לחוק ולא יחזור אל הבוחן תוך 48 שעות לצורך בדיקת הרכב, הוא לא יוכל להמשיך להשתמש ברכב. אם אותו אדם השתמש ברכב בכל זאת, הוא יקבל זימון לדין.

BCW – השחרת חלונות מקצועית לרכבים בהתאם לחוק

אם אתם מעוניינים להשחיר את חלונות רכבכם וליהנות מכל היתרונות של השחרת חלונות בהתאם לחוק, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – BCW.

 כחברה שמתמחה בהשחרת חלונות לרכבים, נבצע את עבודתנו בצורה מקצועית והרכב שלכם יראה מרשים ואופנתי. השחרת החלונות תתבצע בהתאם לחוק ותסייע לכם לצאת אל הכביש וליהנות מרכב נעים ומתחושת פרטיות. מעבר לכך, לא תצטרכו להגיע עם רכבבכם עד אלינו משום שאנו מגיעים עד לקוחותינו. 

אם אתם מעוניינים להזמין את שירותינו או לקבל מידע נוסף על השחרת חלונות, אתם מוזמנים לצלצל אלינו או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *