השחרת חלונות

השחרת חלונות, לראות ולא להראות

השחרת החלונות היא פעולה חשובה אשר יוצרת חיים הרבה יותר נעימים לנהג ולנוסעים במכונית.

להשחרת חלונות הרכב חייג עכשיו: 052-9095446

אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליך:

לקוחות רבים שלנו מזמינים שירות זה בכל רכב שהם רוכשים כיוון שברכב הקודם שלהם גם הדבקנו את המדבקות הללו ולכן הם כבר התרגלו לאופציה זו, היתרון הוא שאנשי השירות שלנו יכולים להגיע לכל נקודה על המפה ולבצע את הפעולות הללו בחניון של הרכב. 

היתרונות הרבים של השחרת החלונות

בזכות השחרת החלונות, כל מי שעובר ליד הרכב הן כהולך רגל והן ברכב סמוך בעת הנסיעה, אינו רואה אם יש נוסעים ברכב או אין. דבר זה מעניק שלווה לנוסעי הרכב ויש להם פרטיות. הנושא חשוב במיוחד כשיש ברכב ילדים או תינוקות וכולם נהנים מתחושת הפרטיות הכול כך חשובה.

אף על פי שהחלונות מושחרים, הנהג רואה היטב את הדרך והחלונות הללו אינם מפריעים לשדה הראייה שלו במהלך הנהיגה.

החלונות הכהים מורידים את הטמפרטורה ברכב והיא תמיד נעימה. הדבר משפיע על כך שכמעט אין צורך להפעיל מזגן במכונית וכך חוסכים בהוצאות הדלק. 

הטמפרטורה הנעימה הזו יוצרת מצב שגם אם הרכב חונה בשמש והמשפחה יוצאת מרכב וחוזרת אליו לאחר פרק זמן מסוים, כיסאות הבטיחות אינם חמים ואינם לוהטים. לכן הילדים נכנסים לרכב ומתיישבים על הכיסא ללא כל בעיה. זאת לעומת רכבים שלא הותקנו בהם מדבקות שחורות, הכיסאות חמים מאד והילדים לא מסוגלים לשבת עליהם, אלא אם המזגן פועל כמה דקות ומקרר אותם. 

התקנה של חלונות כהים 

ההתקנה של החלונות הכהים היא מאד פשוטה, אנשי השירות שלנו מגיעים לביתו של הלקוח ומדביקים בעדינות ובאופן מדויק את המדבקות האיכותיות על כל חלון. הדבר נעשה בתשומת לב רבה כדי שתהיה מתיחה מושלמת ולא יוצרו בועות בחלק הפנימי של המדבקות. כך הם מבצעים בזה אחר זה את ההדבקה על כל החלונות והנהג יכול לצאת לדרכו.

אם גם אתם מעוניינים בשדרוג של נראות המכונית ובשמירה על הפרטיות שלכם ושל בני המשפחה שלכם, דברו אתנו ונשמח לתאם את ההתקנה בכל מועד ומקום.

BCW

BCW

BCW מומחים בהשחרת חלונות לרכבים ודואגים לרכב שלכם למראה אלגנטי ויוקרתי, והכי חשוב - מגנים עליכם מפני קרני השמש ומסנן קרינת UV. והיתרון היחודי אצלנו - אנחנו מבצעים את ההשחרה בבית הלקוח!
BCW

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *